РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.378 EUR: 48.168
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.378
EUR 40.000 41.000 48.168
USD 41.200 41.601 41.378
EUR 47.840 48.539 48.168
Новость

Президент Будівельної палати П.С. Шилюк взяв участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

Для участі у Всеукраїнському конкурсі прибули майже 150 учасників з усіх регіонів країни
1389
05 декабря 2017 г.


Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк взяв участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE.

Для участі у Всеукраїнському конкурсі прибули майже 150 учасників з усіх регіонів країни. Змагання проводитимуться у восьми компетенціях, чотири з яких будівельні, на базі закладів профтехосвіти Києва.

Урочиста церемонія відкриття пройшла у Київському національному університеті будівництва і архітектури за участі віце-прем’єр-міністра В.А. Кириленка, заступника міністра освіти П.К. Хобзея, Президента Будівельної палати, Героя України П.С.Шилюка, ректора КНУБА П.М.Кулікова, організаторів та спонсорів змагань. Серед почесних гостей були також перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, інші керівники БПУ.

Вітаючи учасників Всеукраїнського конкурсу, В.А.Кириленко наголосив на важливості підготовки кадрів робітничих професій, підтримки системи навчальних професійно-технічних закладів.

За його словами, роботодавці в країні гостро зацікавлені у молодих кадрах. Минулого року в Україні було працевлаштовано за фахом майже 90% випускників закладів профтехосвіти, проте дефіцит робітничих спеціальностей є відчутним. В.А.Кириленко зазначив, що нині в Україні здійснюються процеси децентралізації, що надало місцевому самоврядуванню додаткові можливості, зокрема, і фінансові ресурси, для формування регіонального замовлення на спеціалістів, для створення мережі навчально-практичних центрів, оновлення матеріальної бази існуючих профтехосвітніх училищ.

У своєму виступі Президент Будівельної палати П.С.Шилюк підкреслив необхідність не лише підготовки фахівців, яких нині гостро не вистачає, але й закріплення кадрів, надання їм гідної зарплати, пакету соціальних гарантій, створення можливості професійного зростання.

П.С.Шилюк зазначив, що організації-члени Будівельної палати всебічно сприяють діяльності навчальних професійних закладів, зокрема, корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД», ЗАТ «Київспецмонтаж», ТОВ «ПБФ ГРУП» активно долучилися до організації нинішнього конкурсу у всіх будівельних номінаціях, надали училищам необхідні матеріали та обладнання для проведення змагань на високому рівні.

Президент Будівельної палати висловив упевненість у тому, що Всеукраїнський конкурс майстерності сприятиме професійному зростанню молодих робітничих кадрів та побажав конкурсантам перемоги не лише у цьому змаганні, а й загалом в обраній професії.



Джерело: прес-служба Будпалати

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 ноября 2017 г.
1493
23 листопада 2017 року аналогічний навчально-практичний центр «Śnieżka» урочисто було ві...
13 ноября 2017 г.
1634
ТзОВ «Снєжка-Україна» відкрила навчально-практичний центр «Śnieżka» на базі ...
09 ноября 2017 г.
1441
Caterpillar вручає цю нагороду своїм партнерам, фірмам, що забезпечують високий рівень якості продук...
13 августа 2025 г.
3024
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
82841
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3300
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
3411
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
Вчера
7452
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10556
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1207
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2959
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2056
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!