РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.784 EUR: 48.842
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.784
EUR 40.000 41.000 48.842
USD 41.550 42.010 41.784
EUR 48.550 49.249 48.842
Новость

В Нью-Йорке построят дом из позолоченных кирпичей

Примерная стоимость апартаментов в еще не построенном здании оценивается в сумму от 965 тысяч до 6,5 миллионов долларов
2534
07 февраля 2018 г.


В одном из районов Нью-Йорка собираются построить дом, фасад которого будут покрывать позолоченные кирпичи ручной работы.

Материал будет производиться на испанской фабрике Cerаmica La Covadonga.

Здание построят в Нижнем Ист-Сайде на Манхэттене, предполагается, что это будет первое строение из позолоченного кирпича, возведенное вручную. По словам архитекторов, со временем золотой сплав начнет окисляться, и цвет дома изменится.

По проекту, на нижних эатажах здания собираются обустроить спа-салон, а на крыше будет специальная терраса для пикников.

Примерная стоимость апартаментов в еще не построенном здании оценивается в сумму от 965 тысяч до 6,5 миллионов долларов.

Источник: dom.lenta.ru

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 февраля 2018 г.
4162
Указанные индексы носят справочный характер и могут применяться при прогнозировании объемов капиталь...
06 февраля 2018 г.
2211
На строительство предусмотрено направить 500 млн гривен...
06 февраля 2018 г.
1875
Каждый сегмент робота оснащен механизмом, который, прижимаясь к внутренним стенкам туннеля, продвига...
16 июня 2025 г.
2810
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2566
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3041
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
09 июля 2025 г.
370
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
09 июля 2025 г.
4640
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
09 июля 2025 г.
1417
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3126
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
488
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!