РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.819 EUR: 49.409
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.819
EUR 40.000 41.000 49.409
USD 41.550 42.010 41.819
EUR 48.980 49.699 49.409
Новость

АНОНС: Спеціалізований будівельний форум – «Smart Build Forum», 6 червня, Київ

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений smart, it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві

3158
09 февраля 2018 г.



Шановні друзі будівельники та it-інноватори!

Запрошуємо Вас стати частиною  спеціалізованого будівельного форуму - «Smart Build Forum», який відбудеться 6 червня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City – UNIT.Core.

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні  житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

Основна ідея форуму – створити інноваційний market-place для представників інвестиційних кіл та представників будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з'являться найближчим часом, а також перспективи використання новітніх технологій українськими та іноземним компаніями.

«Smart Build Forum» - це не тільки універсальний маркетинговий майданчик, а й місце зустрічі будівельних інноваторів, де своїм досвідом роботи в Україні та за її кордоном поділяться компанії, які вже використовують високі технології.

На форумі Вас чекають:

  • Дебати лідерів:  Керівники будівельних-компаній, інвестори, фінансування та інвестиційний компанії, приватні підприємці, розробники smart, ргозумних та it-рішень.
  • Ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку  будівельного-підприємства завдяки впровадженню it-технологій.
  • 10+ авторитетних експертів: практичні приклади відкриття і ведення будівельного бізнесу впровадження it-технологій у будівництво, тільки діючі експертні кейси.
  • Роуд-шоу інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних та it-лідерів.
  • Практичні приклади розвитку виробництва від світових будівельних компаній завдяки it-технологіям .
  • МОДНІ ІННОВАЦІЇ: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні-технології, дрони, gps-навігація, CRM та інші технології.

По завершенню форуму буде невелика коктейль-вечірка та networking-time, а також розіграш призивів від компаній-партнерів та спікерів.

Приєднуйтесь до прогресивної команди новаторів та бізнесменів, надсилайте заявки та пропозиції на margowamilaeva@gmail.com.

Або звертайтеся до керівника проекту за номером 063-438-23-14, 067-838-82-49, Міляєва Маргарита.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: smartbuildforum.com.ua та на  сторінці у  Facebook: www.facebook.com/sbfua


Джерело: smartbuildforum.com.ua 
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 июня 2025 г.
2780
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2553
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3015
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
890
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7045
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
27 июня 2025 г.
7018
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
19 июня 2025 г.
3004
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
462
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3079
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!