РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.470 44.070 43.840
EUR 49.900 50.900 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.310 51.010 50.486
Новость

З початку року в Україні встановлено потужностей відновлюваної енергетики більше ніж за увесь 2016 рік

Такій стрімкій позитивній динаміці впровадження «зелених» проектів сприяла низка законодавчих змін
1829
03 апреля 2018 г.



За I квартал 2018 р. в Україні введено в експлуатацію 159,4 МВт потужностей об’єктів, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом.

Цей показник перевищує весь обсяг потужностей, встановлених протягом усього 2016 р. (121 МВт), і становить більше половини, а саме – 61 % від обсягу потужностей, введених протягом 2017 року (257 МВт).  

Таким чином, за перші три місяці 2018 р. маємо майже 100 МВт сонячних електростанцій; 47 МВт вітроелектростанцій; 6,2 МВт електростанцій на біогазі; 5,1 МВт електростанцій на біомасі; 1,5 МВт малих ГЕС.

Такій стрімкій позитивній динаміці впровадження «зелених» проектів сприяла низка законодавчих змін, серед яких ключові удосконалення та прив’язка до курсу євро до 2030 р. «зеленого» тарифу; ліквідація вимоги щодо «місцевої» складової; запровадження надбавки за використання українського обладнання; укладання довгострокових договорів на закупівлю «чистої» електроенергії за «зеленим» тарифом.

«Все це ще один позитивний сигнал для інвесторів, а також банківських установ і міжнародних фінансових організацій про те, що відновлювана енергетика України стає все більш привабливою сферою для роботи, а проекти – затребуваними», – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом, станом на сьогодні встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики (без урахування окупованої території АР Крим), яким встановлено «зелений» тариф, становить 1,5 ГВт.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 апреля 2018 г.
1830
Об’єкт зводять за кошти ТОВ «Ресайклінг»...
03 апреля 2018 г.
3221
Он также отметил, что после завершения ремонта время проезда по трассе сократится на 2,5 часа...
03 апреля 2018 г.
1618
Данное решение принято в связи с отсутствием у общества дальнейших перспектив осуществлять прибыльну...
16 марта 2026 г.
7256
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3567
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3401
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2469
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2205
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация