РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.229 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.229
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.100 41.490 41.229
EUR 48.000 48.700 48.382
Новость

Омелян обвинил местные власти в затягивании ремонта дорог

Уровень освоения отдельными областными и местными властями средств на ремонт дорог, выделенных из Государственного дорожного фонда, является недопустимо низким
2018
21 мая 2018 г.



Уровень освоения отдельными областными и местными властями средств на ремонт дорог, выделенных из Государственного дорожного фонда, является недопустимо низким.

Об этом заявил министр инфраструктуры Владимир Омелян.

«Мы имеем ряд областей, где не используют средства, которые мы с таким трудом выбивали на дороги. 35 % средств из Дорожного фонда были переданы на места, но в ряде областей эти деньги лежат на счетах, не используются, соответственно, и дороги не ремонтируются. Это недопустимо», – подчеркнул глава министерства.

Омелян также пообещал в ближайшее время провести совместный брифинг с и.о. председателя Государственного агентства автомобильных дорог Украины Славомиром Новаком относительно реального состояния использования средств на ремонт дорог и назвать области, которые тормозят процесс восстановления дорог и инфраструктуры.

«Мы сообщим, каким на самом деле является использование средств. Потому что, к сожалению, похвастаться особо нечем», – отметил министр.

Омелян напомнил, что также было принято решение направить дополнительный 1 млрд грн на ремонт и эксплуатацию украинских дорог.

«Безусловно, этого недостаточно. Но это позволит более качественно осуществлять эксплуатационное содержание дорог государственного значения и поможет осуществить аварийные ремонты на 50 % дорог, что существенно повлияет на обеспечение безопасного проезда», – добавил Омелян.

В 2018 году 35 % государственного дорожного фонда в объеме 11,53 млрд грн направлено в областные государственные администрации и город Киев, местные органы самоуправления станут распорядителями этих средств для строительства и ремонта местных дорог.

Еще 60 % дорожного фонда в объеме 19,56 млрд грн будет направлено на дороги государственного значения.

Кроме того, 5 % государственного дорожного фонда будет направлено на меры безопасности. 

Источник: БизнесЦензор

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 мая 2018 г.
1441
Это позволит обеспечить финансирование строительства и своевременный ввод в эксплуатацию инфраструкт...
21 мая 2018 г.
2434
Общая мощность технологической линии завода составляет 15 МВт в год...
21 мая 2018 г.
2467
Энергохолдинг планирует реализовать первый пилотный проект по ремонту дороги с использованием отходо...
22 сентября 2025 г.
3400
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3669
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189848
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2989
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1717
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация