РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.194 EUR: 45.552
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.194
EUR 40.000 41.000 45.552
USD 41.000 41.490 41.194
EUR 45.050 45.750 45.552
Новость

Дороже, чем в Брюсселе и Варшаве: в киевских БЦ дорожает аренда

Хорошие результаты развития отрасли позволят девелоперам повысить арендные ставки примерно на 10-15 %
3065
02 августа 2018 г.


Рынок коммерческой недвижимости Киева, похоже, пережил худшие времена. По данным консалтинговой компании UTG, если на конец прошлого года вакантность в киевских торговых центрах составляла 8,1 %, а по итогам первого полугодия сократилась до 6,3 %. Аналогичная тенденция наблюдается и в сегменте офисной недвижимости. В первом полугодии, по данным консалтинговой компании JLL (Украина), вакантность в этом сегменте составила около 10 %, что стало самым лучшим показателем за последнее десятилетие. На конец 2017 года свободными в столице было 13,2 % помещений.

Хорошие результаты развития отрасли позволят девелоперам повысить арендные ставки примерно на 10-15 %. В первом полугодии Киев уже обогнал по ценам на аренду офисов Брюссель, Санкт-Петербург, Варшаву, Будапешт, Копенгаген и Прагу. Средняя ставка на аренду помещений в БЦ составила 35 долл. за один квадратный метр в месяц.



Источник: Лига.Бизнес

31 июля 2018 г.
3528
Во II квартале 2018 года доля свободных площадей достигла 10 %, что является минимальным значением з...
27 июля 2018 г.
3719
За первое полугодие 2018 года цены на квадратные метры в проектах премум-сегмента выросли на 5 %, в ...
25 июля 2018 г.
2695
Больше всего подорожали новые однокомнатные квартиры...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5747
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4852
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
3321
Перетин шляхів і ліній. Перехрещені лінії створять геометричний пагорб на лісовій галявині...
Сегодня
6483
Фасад вкритий ажурною сіткою з керамічних ребер, виготовлених із глазурованої глини за традиційною т...
01 апреля 2025 г.
7466
В основі лежить принцип гідростатичного тиску....
04 апреля 2025 г.
1143
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
31 марта 2025 г.
1438
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
880
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
479
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
717
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!