РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Новость

25% зданий в Дубаи будут строить с помощью 3D-печати

В ОАЭ будут массово строить дома с помощью 3D-печати
2781
11 июля 2019 г.



Строительство жилья

Постройки CyBe Construction возведут в Научно-исследовательском инновационном технологическом парке Шарджи (SRTI). Стратегия развития Дубаи активно выполняется в последние годы, часть этого процесса – разработка стандартов 3D-печати в строительстве, а также привлечение инвестиций. Одним из важных этапов стало открытие первого напечатанного на 3D-принтере офисного здания в Дубаи в 2016 году.

Парк SRTI к северу от Дубаи призван стать технологическим центром, в котором основная часть разработок будет посвящена обработке воды, возобновляемой энергии, сфере экологии, цифровому производству, промышленному дизайну и городским инновациям. В парке SRTI специалисты из CyBe Construction будут работать совместно с представителями властей ОАЭ, частного сектора и образовательных учреждений, включая экспертов из Американского университета Шарджи. В университете ведутся разработки технологий 3D-печати для строительства, а также осуществлятся практическое обучение студентов в этой сфере.

Руководство парка SRTI подчеркивает, что совместный проект с CyBe Construction – это важная инициатива, которая полностью соответствует стратегии развития инновационных технологий для практического применения в повседневной жизни. Власти ОАЭ неоднократно заявляли о намерениях превратить страну в региональный центр развития технологий 3D-печати, в том числе, в строительной сфере. Разумеется, для этого необходимо создать благоприятную среду для исследований в частном, академическом и государственном секторе.

Источник:
11 июля 2019 г.
3460
Комплекс міститиме також житловий фонд та офіси...
11 июля 2019 г.
3760
Джерело корупції перш за все пов'язують саме із ДАБІ, кажуть експерти...
11 июля 2019 г.
2848
У нових нормах чітко пропишуть всі вимоги до прибудинкових дитмайданчиків...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3882
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5985
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4891
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
5548
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5548
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4446
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1578
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1457
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
525
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
747
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!