РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.403 EUR: 45.842
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.403
EUR 40.000 41.000 45.842
USD 41.160 41.660 41.403
EUR 46.400 47.701 45.842
Новость

Киевские власти продают нежилые помещения

Киев планирует продать 23 нежилых помещения. Объекты расположены в различных районах города.

1537
16 марта 2015 г.
   Киевские власти планируют выставить на приватизацию нежилые помещения. Инвесторам предложат купить имущественный комплекс, а также нежилые дома, здания и помещения общей площадью более 11 тыс. кв. м. Всего приватизировать предложат 23 объекта.

   Так, на продажу планируется выставить имущественный комплекс на просп. Московском, 26-А в Оболонском районе, нежилые помещения по ул. Шолом-Алейхема, 10-А в Деснянском районе.

   Планируется также продажа нежилых домов по ул. Сирецкой, 25 в Подольском районе, нежилого дома по ул. Руднева, 11-А в Дарницком районе, нежилых помещений по ул. Гоголевская, 39 и нежилого дома по ул. Кудрявская, 23 в Шевченковском районе столицы.

   Документы на участие в конкурсе принимаются департаментом коммунальной собственности Киева КГГА до 13:00 23 марта 2015 года.

   Ранее сообщалось, что временное жилье хотят разрешить приватизировать.


Источник: www.100realty.ua
Фото: www.30rub.com


16 марта 2015 г.
1719
Киевские остановки могут стать «европейскими». Депутаты рассматривают варианты переобору...
13 марта 2015 г.
2194
Аварийный канализационный коллектор заменят на новый до 2017 года. Коллектору нужен срочный ремонт....
13 марта 2015 г.
1781
В столице горел еще один памятник архитектуры. Власти заинтересовалась фактом роста количества пожар...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3850
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5836
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4862
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
01 января 2000 г.
12
Як продовжити термін служби холодильника: лайфхаки для кожного...
Вчера
3200
Підземний паркінг йде на 13 рівнів униз, а автомобілі розподіляє роботизована система...
10 апреля 2025 г.
4405
Головна ідея реновації - зберегти три димоходи, які символізують індустріальне минуле...
Вчера
1013
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1372
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
31 марта 2025 г.
1470
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
495
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
728
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!