РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.319 EUR: 42.993
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.319
EUR 40.000 41.000 42.993
USD 41.150 41.649 41.319
EUR 43.100 43.800 42.993
Новость

Рейтинг найкомфортніших районів Києва (ІНФОГРАФІКА)

Який район Києва назвали найкомфортнішим
5276
02 июня 2020 г.



Найкомфортніші райони в Києві


Найкомфортнішим для проживання районом став Шевченківський, хоча торік він займав лише 8 позицію. У Дарницькому районі подобається жити молоді, а біля Оболоні пропонують побудувати аеропорт. Аналітики поділился результатами опитування, у якому кияни пропонують ідеї з покращення міста та оцінюють райони, в яких проживають.


Рейтинг районів Києва за 5-бальною шкалою:

  1. Шевченківський - 3,38
  2. Оболонський - 3,28
  3. Дніпровський -  3,271
  4. Дарницький -  3,269
  5. Деснянський -  3,26
  6. Солом’янський -  3,23
  7. Печерський -  3,19
  8. Голосіївський -  3,15
  9. Святошинський -  3,083
  10. Подільський -  3,08


Безпека

На питання про те, що потрібно зробити в їхньому районі для відчуття повної безпеки, кияни практично одностайно відповіли, що вулиці та двори повинні освітлюватися краще, служби швидкого реагування - працювати оперативніше, а поліційних патрулів і камер відеоспостереження має бути більше.

Статус найбезпечнішого району отримав Шевченківський - 3,29 бала з 5, для відчуття повної безпеки тут радять хіба що “перестати тривожитися”. У Солом’янському районі пропонують ходити з охороною та вірити в порядність людей, його оцінили в 3,07 бала. Жителі Подолу для додаткової безпеки вважають за краще носити з собою газовий балончик - 3,05. Аби було комфортніше у Святошинському районі, рекомендують “відчувати себе в безпеці емоційно” або набратися досвіду - “прожити довгий час у цьому районі” - 2,9 бала. Найнебезпечніше, на думку киян, у Деснянському, він отримав найнижчу оцінку за цим критерієм - 2,86.

Читайте:

Жителі Солом’янського району ще більш стурбовані питаннями чистоти та пропонують давати двірникам житло безкоштовно. Печерськ же виявився місцем, де, на думку місцевих, сильно помітна нестача сортувальних сміттєвих баків - за чистотою він на передостанньому місці - 2,86 бала.


Інфраструктура

Що кияни змінили б у своєму районі для максимально комфортного життя? Жителі Дарницького, Солом’янського, Оболоні та Подолу відповідають, що хочуть збільшити кількість зелених зон. Приблизно ж у половині районів, на думку місцевих, варто побудувати більше спортивних та дитячих майданчиків. Питання культурного дозвілля також відкрите, адже багато де в столиці таких місць не вистачає. Найбільш інфраструктурно розвиненим вважають Шевченківський район - 3,88 бала з 5.

На другому місці за якістю інфраструктури - Дніпровський, 3,86 бала. Для максимально комфортного життя тут пропонують створити штучну хвилю для серфінгу, а замість радянських багатоповерхівок побудувати екобудиночки. Бажання мешканців Печерська реалізувати простіше - “щоб був магазин АТБ, а не тільки Новус”. До речі, Печерський та Дарницький райони жителі оцінили однаково - в 3,8 бала.


Транспортна інфраструктура

В один голос кияни говорять про те, що місту потрібно більше велодоріжок і місць для паркування, далі способи вирішення проблем з транспортною інфраструктурою дещо відрізняються. У Деснянському, Солом’янському та Подільському районах все ще вважають, що “справи підуть вгору” з відкриттям нових гілок метро, ​​при цьому в Деснянському та Дарницькому пропонують побудувати ще по одному мосту на правий берег.

У Дніпровському районі помітне неоднозначне ставлення до маршруток: тут пропонують як їхнє число збільшити, так і зовсім їх позбутися. При цьому транспортна інфраструктура району стала найзручнішою у столиці - максимальні 3,13 бала. На Оболоні, яка на другому місці (3,07), найрідше стоять у заторах, а ще краще, на думку місцевих, стане з відкриттям аеропорту. У Святошинському районі зазивають на сторону “еко” - жителі тут хочуть бачити більше електромобілів. Зараз же якість транспортної інфраструктури тут оцінюють у 2,75 бала - нижче тільки в Голосієво (2,7) і на Подолі (2,61).


Якість життя

В опитуванні аналітики киянам також запропонували розповісти про переваги свого району - іншими словами, чому вони в ньому живуть. Виявилось, що любов до Солом’янки перевершує навіть масштаби країни, адже місцеві кажуть, що це найкращий район у світі. До речі, саме його найчастіше готові рекомендувати для проживання, в рейтингу ж районів за якістю життя він на другому місці - 3,49 бала з 5. Голосіїво вибирають через зелень та чисте повітря, а з досить незвичних причин: “тут поруч іподром, а я займаюся кіньми”. За якістю життя Голосієвський на третьому місці - 3,46 бала.

У Деснянському районі місцевим подобаються доступні ціни на оренду житла, близькість Дніпра, Десенки та відсутність промислових підприємств - з 3,39 бала він на четвертому місці. У Дарницькому живе багато молоді, тому таке сусідство їм до душі, і ціни на оренду житла досить помірні в порівнянні з іншими районами. Поділ називають дуже зеленим, а його перевагою вважають історичність і близькість культурних локацій.

 
Читайте також: Налог на жилье будем платить по-новому: что предлагают в Раде

Раніше ми писали про поширені проблеми у кондиціонерах і те, де замовити ремонт кондиціонерів в Києві читати

Источник:
3m2
02 июня 2020 г.
2533
Рейтинг районов Киева по стоимости жилья: где самые дорогие квартиры...
29 мая 2020 г.
2103
Ввод в эксплуатацию жилья в Украине по итогам января-марта 2020 года сократился на 22% по сравнению ...
13 мая 2020 г.
1254
В каких городах мира стремительней всего дорожает элитное жилье...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
4505
Уряд перезапускає процедуру бронювання військовозобов'язаних з 1 грудня. Постанова 1332 ка...
Сегодня
2498
Вже відбулися перші реєстрації прав власності за новим функціоналом...
20 ноября 2024 г.
3964
Верховна Рада України на засіданні 19 листопада ухвалила у другому читанні проєкт закону про державн...
Сегодня
15328
Хмарочос The Big Bend матиме конструкцію, що вигинатиметься та знову опускатиметься донизу, перетвор...
Сегодня
9331
Кубічний дизайн будівлі не випадковий, адже він відповідає стилю навколишніх будівель промислового р...
24 ноября 2024 г.
818
Современные реалии строительной отрасли требуют высокой квалификации, опыта работы с инновационными ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
404
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
18 марта 2024 г.
3741
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!