РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Новость

Законопроєкт про захист інвесторів у будівництво Рада може розглянути у вересні – Аваков

Проєкт закону вже написаний, а у вересні його винесуть на голосування
1244
27 августа 2020 г.


Законопроєкт про захист інвесторів
може бути розглянутий у вересні


Законопроєкт про захист інвесторів може бути розглянутий Верховною Радою вже у вересні, вважає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Про це міністр сказав у середу в ході пресконференція щодо ситуації з банком «Аркада».

«У нас є три «серійних» злочини – «Укрбуд», банк «Аркада», Войцеховський (група компаній «Укогруп» очолював забудовник Анатолій Войцеховський – Mind). Все це стало можливим через серйозні проломи в законодавчій базі. Весь останній місяць у нас була дуже продуктивна дискусія у Верховній Раді, є робоча депутатська група, є проєкт закону, який, я впевнений, у вересні буде винесено в залі, проголосований, і ми ці проломи зможемо закрити», – повідомив міністр.

За його словами, питання «Укрбуду» практично вирішене, і останні будинкb будуть прийняті на баланс «Київміськбуду» найближчим часом. Він також висловив упевненість, що проблеми з недобудовами «Аркади» і Войцеховського також будуть вирішені.

 

Интересно про строительство: ранее мы писали о достоинствах и основныех технических характеристиках компактных мини-погрузчиков для коммунальных хозяйств

Источник:
mind
27 августа 2020 г.
1508
Верховна Рада підтримала підвищення мінімальної зарплати до 5000 грн. Як це вплине на бізнес...
27 августа 2020 г.
3276
Госслужба труда с 1 сентября будет строже контролировать официальное оформление работодателями сотру...
27 августа 2020 г.
1561
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3885
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5987
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4891
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
5550
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5550
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4446
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1580
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1457
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
525
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
747
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!