Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.454 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 46.964 |
USD | 41.200 | 41.656 | 41.454 |
EUR | 46.750 | 47.391 | 46.964 |
Кабінет міністрів заборонив нараховувати штрафи за несплату житлово-комунальних послуг під час воєнного стану, повідомив у неділю міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. "Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар з оплати комунальних послуг", – сказав він.
"Відтак, уряд ухвалив рішення щодо нарахування й стягнення штрафів, або пені, інфляційних нарахувань, річних відсотків у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги", – повідомив Чернишов.
У разі несплати або оплати не в повному обсязі відключати комунальні послуги не будуть.
"Водночас сплата за комунальні послуги є великою підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів", – додав міністр.
Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.