РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.081 EUR: 45.053
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.081
EUR 40.000 41.000 45.053
USD 41.000 41.490 41.081
EUR 44.900 45.650 45.053
Новость

Усі пошкоджені екосистеми Європи мають бути відновлені до 2050 року: ЄС готує історичний план з відновлення природи

Відновлення торфовищ, боліт, лісів, пустищ, чагарників, лук, річок, озер і прибережних територій оцінюється у 150 млрд євро, але забезпечить 1800 млрд євро в галузі охорони здоров'я, економічної стійкості та рекреації
3209
23 июня 2022 г.


Історичний план з
відновлення природи


Європейська комісія розробила багатомільярдний план з відновлення живої природи. Згідно з проєктом, представленим у середу, усі пошкоджені екосистеми Європи мають бути відновлені до 2050 року.

"Комісія пропонує перший у своєму роді закон, спрямований на відновлення природи Європи, на відновлення європейських оселищ, 80% з яких перебувають у поганому стані, і на повернення природи до всіх екосистем: від лісових та сільськогосподарських угідь до морських, прісноводних та міських екосистем", – йдеться в повідомленні.

Відновлення природи не означатиме створення заповідних територій. Мета закону – нормальне співіснування людини з природним середовищем та повсюдне повернення біорізноманіття, включно з районами, де відбувається економічна діяльність – у лісгоспах, на сільськогосподарських угіддях, в містах.

Пріоритетом закону будуть екосистеми з найбільшим потенціалом для видалення та зберігання вуглецю і запобігання стихійним лихам чи зменшення їхнього впливу.

Запропоновані цілі закону включають:

  • до 2030 року зупинити скорочення популяцій комах-запилювачів;
  • зупинити скорочення міських зелених насаджень до 2030 року, а після – збільшити на 5% до 2050 року, забезпечивши покриття кронами дерев щонайменше 10% площі кожного міста в Європі;
  • збільшити різноманіття метеликів, птахів у сільськогосподарських екосистемах;
  • відновити й повторно заболотити висушені торф'яники;
  • відновити морські середовища і місця проживання таких знакових видів, як дельфіни, морські свині, акули та морські птахи;
  • відновити природний стан річок, усунувши штучні бар'єри на 25 000 км до 2030 року.

План Єврокомісії передбачає суворий контроль за використанням пестицидів, його хочуть скоротити наполовину до 2030 року. Імпортні продукти, які матимуть надлишок заборонених речовин (таких як тіаметоксам і клотіанідин), з часом не будуть допускатися на ринок Євросоюзу.

Європейська комісія очікує, що закон не тільки матиме позитивний вплив на екологію, але й принесе значну економічну вигоду. Кожен євро, витрачений на відновлення природи, має принести від 8 до 38 євро вигоди.

Відновлення торфовищ, боліт, лісів, пустищ, чагарників, лук, річок, озер і прибережних територій оцінюється у 150 млрд євро, але забезпечить 1800 млрд євро в галузі охорони здоров'я, економічної стійкості та рекреації.

 

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
biz
23 июня 2022 г.
1656
Ключовою метою впровадження комплаєнсу є побудова ефективної системи заходів щодо управління ризикам...
22 июня 2022 г.
3063
Новим мостом поїзди можуть рухатися без обмеження по верхньому габариту...
22 июня 2022 г.
1822
Верховна Рада України спростила приватизацію майна під час війни. Відповідний законопроєкт 21 червня...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
3420
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5766
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4853
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
4335
Його звели до Міжнародної виставки будівництва 2027 року в Штутгарті...
Вчера
3328
Перетин шляхів і ліній. Перехрещені лінії створять геометричний пагорб на лісовій галявині...
Вчера
6490
Фасад вкритий ажурною сіткою з керамічних ребер, виготовлених із глазурованої глини за традиційною т...
04 апреля 2025 г.
1229
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
31 марта 2025 г.
1449
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
884
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
483
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
719
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!