РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.215 EUR: 46.821
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.215
EUR 40.000 41.000 46.821
USD 41.050 41.490 41.215
EUR 46.550 47.351 46.821
Новость

В Україні впроваджуватимуть Систему цифрового управління відбудовою

Йдеться про впровадження digital-інструментів на всіх етапах реалізації інфраструктурного проєкту. Система забезпечить прозорість, що слугуватиме запобіжником корупції
1397
29 августа 2022 г.


Система цифрового
управління відбудовою 


26 серпня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством інфраструктури України та коаліцією українських та міжнародних організацій RISE Ukraine.

У рамках співпраці буде запроваджено Систему цифрового управління відбудовою України - Rebuild Ukraine digital management (RUDM). Візія майбутньої системи була презентована під час експертного обговорення.

RUDM - це сучасний антикорупційний інструмент державного управління, що слугуватиме координації зусиль учасників процесу та прийняттю найбільш ефективних рішень.

Система цифрового управління відбудовою України буде пов’язана з Реєстром пошкодженого та знищеного майна та базою геопросторових даних. Зокрема, функціонал дасть змогу:

  • розробляти план реалізації всіх стадій проєкту;
  • моніторити хід виконання проєкту в реальному часі;
  • оперативно реагувати на затримки у реалізації етапів проєкту.

Йдеться про впровадження digital-інструментів на всіх етапах реалізації інфраструктурного проєкту - від аналізу даних та планування, дизайну та закупівель, до реалізації проєкту, оцінювання якості та експлуатаційного обслуговування. 

RUDM забезпечить прозорість, що слугуватиме запобіжником корупції - міжнародні партнери та донори зможуть відстежувати та аналізувати хід виконання проєктів та витрат на них. Система передбачає наявність кабінетів користувачів - зокрема для донорів та представників експертно-громадського контролю. Функціонуватиме публічний модуль з відкритими даними, які будуть оприлюднюватися відповідно до міжнародних стандартів Open Contracting Data Standard (OCDS) та Benefisial Ownership Data Standard (BODS). 

Також у рамках співпраці Міністерства інфраструктури України та окремими членами Коаліції RISE Ukraine планується реалізація супутніх проєктів - післямедичне відновлення ветеранів та жертв війни на базі санаторно-курортних комплексів, посилення цивільної оборони на транспортних хабах, підготовка спеціалістів для участі у відбудові.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
brdo
29 августа 2022 г.
1479
Реєстр міститиме дані про всі об'єкти нерухомості пошкоджені або зруйновані ворогом...
29 августа 2022 г.
3184
Уряд вніс зміни до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва...
29 августа 2022 г.
9205
Концепт будівлі уже готовий, її проєктують грузинські архітектори й інженери. У садочку зможуть...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3878
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5955
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4887
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
5537
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4441
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
15 апреля 2025 г.
4690
На фасаді вежі є 20 спеціальних місць, де кажани можуть відпочивати або створювати нові сім'ї...
11 апреля 2025 г.
1550
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1445
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
519
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
741
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!