РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.471 EUR: 46.383
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.471
EUR 40.000 41.000 46.383
USD 41.330 41.831 41.471
EUR 46.240 46.940 46.383
Новость

Забудовників у Великій Британії зобов'яжуть підключати новобудови до гігабітного Інтернету

За планами британської влади вся країна до 2030 року має бути підключена до гігабітного зв'язку
2025
17 января 2023 г.


Забудовників зобов'яжуть підключати
будинки до гігабітного Інтернету


Влада Великобританії вносить правки до будівельних норм 2010 року, за якими всі новобудови країни мають бути обладнані інфраструктурою та спеціальним обладнанням для гігабітного підключення до Інтернету.

Про це повідомили у Департаменті цифрових технологій, культури, медіа та спорту (DCMS).

Витрати на підключення обмежать 2 тисячі фунтами стерлінгів ($2,4 тис) на будинок, і якщо сума, необхідна для забезпечення гігабітного з'єднання, буде перевищувати встановлену межу, забудовники все одно повинні здійснити підключення.

На такий крок британська влада пішла, щоб уникнути нерівності в тарифах у віддалених сільських районах, які потребують широкомасштабного оновлення ліній. Новий закон було прийнято 26 грудня 2022 року після довгих консультацій та досліджень, за якими близько 12% новобудов не мають доступу до широкосмугового Інтернету.

За планами британської влади вся країна до 2030 року має бути підключена до гігабітного зв'язку. Новий закон має спростити процес підключення домогосподарств.

Цікаво дізнатись: ефективне опалення великих площ

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
nerukhomi
16 января 2023 г.
8220
Як і за рахунок чого буде відбуватися компенсація за зруйноване окупантами житло? Деталі нового зако...
16 января 2023 г.
23452
Українська студія дизайну інтер’єру й архітектури розробила концепцію приватного будинку з вла...
16 января 2023 г.
5276
Влада міста планує озеленити 100 тисяч квадратних метрів бетонних стін вздовж кільцевої дороги...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Читать полностью
02 мая 2025 г.
2797
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3994
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6417
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
13 мая 2025 г.
583
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
13 мая 2025 г.
723
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
13 мая 2025 г.
6311
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
23 декабря 2024 г.
3541
Юрій Шевага, Директор компанії БІГ-СІТІ розповів про стан та вплив війни на мостову інфраструкт...
16 января 2023 г.
7038
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Державного агентства відновлення та розвитку інфраст...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!