РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.174 EUR: 45.026
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.174
EUR 40.000 41.000 45.026
USD 41.000 41.490 41.174
EUR 45.100 45.850 45.026
Новость

На Херсонщині відновили близько 600 будинків у межах програми «Пліч-о-пліч»

У 400 будинках ще ведуться роботи
1980
02 октября 2023 г.


Відбудова
Херсонщини 


На Херсонщині у межах програми «Пліч-о-пліч» відновили близько 600 будинків, у 400 ще ведуться роботи.

Про це на пресконференції повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Дуже добре себе зарекомендувала програма «Пліч-о-пліч»… У 26 населених пунктах ведуться роботи. Зараз там близько 600 будинків вже зроблено, в 400 ведуться ще роботи. Дві тисячі, думаємо, до кінця року цією програмою ми закриємо», - сказав Прокудін.

Він нагадав, що до раніше визначених 26 населених пунктів за цією програмою наразі додали ще 76, зараз там проводяться обстеження, актування.

Також, як зазначив Прокудін, на деокупованій Херсонщині діють інші програми, загалом відремонтовано 1800 будинків по області. Щомісяця відновлюють 1,5-3%.

Проте через щільні ворожі обстріли зараз кількість пошкодженого житла збільшується. Начальник ОВА навів приклад, коли під час останніх обстрілів за день ворог пошкодив 108 об’єктів житлового фонду, а здали після відновлення три.

На Херсонщині близько 21 тисячі побитих або знищених ворожими снарядами будівель.

На Херсонщині у межах програми «Пліч-о-пліч» інші регіони країни відновлять щонайменше 102 села та селища. Ця цифра не остаточна, надалі до проєкту включать і громади, що зараз перебувають на лінії вогню, а також тимчасово окуповане лівобережжя.

Раніше планувалося, що в межах проєкту «Пліч-о-пліч» 15 регіонів України відбудують 26 населених пунктів Херсонщини.


Цікаво про ремонти: 
тепла підлога: комфорт і економія витрат на опалення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
29 сентября 2023 г.
2251
На відновлення житла мешканців Давидів Брід з обласного бюджету скерували 10 млн 835 тис. грн. Робот...
29 сентября 2023 г.
4016
Механізм використання житлових сертифікатів ще доопрацьовується. Повноцінний запуск планується вже у...
28 сентября 2023 г.
2310
Черкаські будівельники продовжують відновлювати Іванівку Бериславського району...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3649
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5795
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4857
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
4356
Головна ідея реновації - зберегти три димоходи, які символізують індустріальне минуле...
08 апреля 2025 г.
4367
Його звели до Міжнародної виставки будівництва 2027 року в Штутгарті...
07 апреля 2025 г.
3340
Перетин шляхів і ліній. Перехрещені лінії створять геометричний пагорб на лісовій галявині...
04 апреля 2025 г.
1294
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
31 марта 2025 г.
1458
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
890
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
490
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
722
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!