РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.027 EUR: 51.120
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.027
EUR 40.000 41.000 51.120
USD 42.860 43.281 43.027
EUR 51.030 51.749 51.120
Новость

Ще 150 сімей отримають власне житло завдяки програмі «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів шостий етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»
1482
13 января 2022 г.


Житло для внутрішньо
переміщених осіб


Понад 240 сімей, які переїхали з окупованих територій України, вже отримали власне житло завдяки програмі «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». 12 січня, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів шостий етап відбору учасників цього проєкту. Відтак чергові 150 сімей-переможців зможуть отримати пільгові кредити для придбання власного житла. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. 

«Сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб мають отримувати підтримку держави, у тому числі через пільгові кредити на купівлю житла. Одне з джерел такої підтримки – Держмолодьжитло. Фонд вже видав кредити понад двом сотням українських сімей і продовжує реалізовувати наступні етапи проєкту, це надважливо», – зауважив Міністр. 



Зазначимо, відбір учасників проведено за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker), запропонованого Імплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого Банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

Для участі у програмі громадянин повинен особисто подати заяву про намір отримати кредит до регіонального управління Держмолодьжитла або в електронній формі через портал державних послуг «Дія».

Довідково 

Проєкт виконується у межах Угоди про фінансове співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Для його фінансування Уряд Німеччини через Банк KfW надав грант у 25,5 млн євро.

За умовами програми, кредити ВПО надаватимуть на термін до 20 років під 3 відсотки річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу і додатково 10,5 кв. м на сім’ю).

Об’єктами кредитування можуть бути квартира у багатоквартирному житловому будинку чи одноквартирний житловий будинок, прийняті в експлуатацію не більш 35 років тому чи реконструйовані не більше 25 років тому.

Интересно узнать: в чем преимущества дизельных генераторов?
Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
13 января 2022 г.
7493
Що відомо про програму Українська мрія і хто зможе скористатися державною іпотекою під 5%...
31 декабря 2021 г.
2042
За програмою «Доступна іпотека» надали кредитів майже на 1,15 мільярда...
28 декабря 2021 г.
1209
У березні 2021 року в Україні стартувала державна програма "Доступна іпотека 7%". Розповідаємо про ї...
22 декабря 2021 г.
1953
Преимущественно банки не кредитуют, если у заемщика нет официальных доходов, однако готовы...
16 декабря 2021 г.
1842
За 10 місяців 2021 українські банки видали 7 млрд грн іпотечних кредитів, це вдв...
08 декабря 2021 г.
1232
З 2016 року кредитний портфель установи подвоєно...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1329
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4312
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
4980
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
25 ноября 2025 г.
1247
Alliance Novobud розширює свої проєкти в Броварах, відкриваючи нові перспективи для покупців: страте...
Сегодня
1313
За минулий тиждень у межах програми пільгової іпотеки «єОселя» українці оформили 275 кре...
Сегодня
1739
Парламентський комітет готує пропозиції щодо врегулювання оренди та рієлторських послуг, зокрема зі ...
Сегодня
4185
Аналіз ринку оренди житла в Україні наочно показує, як змінюється орендна плата між обласними центра...
02 февраля 2026 г.
1200
У 2025 році інвестиційна нерухомість в Україні остаточно відійшла від логіки швидкого прибутку та сф...
28 января 2026 г.
2997
Кабінет міністрів ухвалив зміни в програму «єОселя», що дозволяють мобілізованим військо...
27 января 2026 г.
2423
Мінрозвитку та Habitat for Humanity оголосили про запуск проєкту, що передбачає відбір нерухомості д...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!