РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.637 EUR: 51.422
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.580 44.180 43.637
EUR 51.250 52.250 51.422
USD 43.630 44.039 43.637
EUR 51.400 52.021 51.422
Новость официальная

Понад 1200 пунктів незламності у Києві: де можна зарядити гаджети та зігрітись

Дивіться, де можна знайти найближчий пункт обігріву та незламності у Києві
2912
09 января 2026 г.

Де знайти пункти незламності та обігріву

У Києві готові понад 1 200 пунктів обігріву та пунктів незламності, де можна зарядити телефони, павербанки й інші гаджети, зігрітись тощо. У зв'язку з прогнозованим значним похолоданням нагадуємо, де можна знайти адреси таких пунктів:

У форматі таблиці перелік пунктів обігріву (незламності) доступний за посиланням: https://e.surl.li/ttsdwh.

Окрім того, пункти обігріву додали до мапи укриттів у мобільному застосунку Київ Цифровий у розділі «Більше сервісів» (К) – «Безпека» – «Мапа стійкості». Тут можна дізнатися адресу, графік роботи, місткість та умови кожного пункту обігріву, а також прокласти до нього маршрут. Киянам радять заздалегідь завантажити мапу, щоб переглядати офлайн у випадку відсутності інтернету. Також радимо завчасно ознайомитися з мапою та зберегти собі адреси кількох найближчих пунктів.

Крім розгорнутих міськими та державними структурами пунктів незламності, пункти обігріву й підзарядки облаштовує на своїх майданчиках соціально відповідальний бізнес. Так, майже 200 таких пунктів наразі функціонують у торговельних мережах міста. Зокрема, в торгово-розважальних центрах «Смарт Плаза Оболонь», «Аладдін», «Аркадія», «Арт Молл», «Базар на Лісовий», «Блокбастер Молл», «Дарниця», «Дитячий Світ», «Караван Outlet», «Квадрат Нео», ТРЦ «Комод», «Космополіт», «Лівобережний», Мармелад», «Піраміда», «Проспект», «Район», «Республіка», «Сільвер Бріз» та на інших локаціях.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
kyivcity
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Война России против Украины. Город
Новости отопительного сезона
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 декабря 2025 г.
3458
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
3010
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
24 ноября 2025 г.
1944
В Україні функціонує мережа з 13 362 пунктів незламності, з яких 9 025 працюють цілодобово, а 4 337 ...
20 ноября 2025 г.
2752
Київ планує довести кількість пересувних котелень до 70 одиниць до кінця року, а нове обладнання мат...
17 ноября 2025 г.
2862
«Зимова підтримка» включає програми фінансової допомоги, фіксовані тарифи на енерго...
03 ноября 2025 г.
1721
Головною відмінністю єПідтримки від попереднього року буде нова програма "УЗ-3000"...
14 мая 2025 г.
889
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7198
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3667
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 апреля 2026 г.
2509
Президент України підписав закон, який звільняє власників пошкодженого або зруйнованого житла від оп...
06 апреля 2026 г.
1822
Уряд розширив програму «СвітлоДІМ» на Харківську область. ОСББ і управителі зможуть отри...
06 апреля 2026 г.
1826
Прийом нових заявок за програмою «ГрінДІМ» поставили на паузу. Подальший розгляд і відно...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3631
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4928
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!