РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.611 EUR: 48.285
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.611
EUR 40.000 41.000 48.285
USD 41.350 41.831 41.611
EUR 48.150 48.771 48.285
Новость

У багатоповерхівках заборонять готелі та офіси, але залишать хостели

За використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням вводиться адміністративний штраф.
3170
27 ноября 2018 г.



Жодних офісів в сусіди

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендував Парламенту прийняти за основу та в цілому як Закон законопроект № 6424-д щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку.

Законопроект передбачає обов'язок орендодавця забезпечити кожного мешканця як мінімум 8 кв. м житла від загальної площі квартири. Відповідні зміни пропонують внести до Житлового кодексу.

Також пропонується уточнити, що жилі приміщення не можуть використовуватися на шкоду інтересам інших власників (користувачів) приміщень у відповідному жилому будинку.

За використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням вводиться адміністративний штраф: від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 51 тис. грн).

Крім того, в Цивільний кодекс вводять норму щодо заборони влаштовувати в усіх багатоквартирних житлових будинках готелі та інші заклади тимчасового проживання (за певних умов у квартирах і надалі можна буде організовувати хостели).

Вимоги до хостелів встановлюються в Законі про туризм. Хостел визначається як суб'єкт господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, що надає послуги з економного тимчасового розміщення (тимчасового проживання).

В хостелі має бути до 5 номерів різної місткості, але з розміщенням не більше шести осіб в одному номері, а також не менш як два санвузли та приміщення (зону) для спілкування гостей.



Хостели можуть розміщуватися в окремо розташованих будівлях або в приміщеннях з окремим входом у житлових багатоквартирних будинках з дотриманням встановлених норм.

Забороняється використовувати квартири як офіси в житлових будинках з більш ніж 16 поверхами.

Допускається використання квартир в багатоквартирних житлових будинках для здійснення господарської діяльності (без використання найманої праці) лише особами, які є їх власниками або місце проживання яких зареєстроване в даній квартирі, за умови, що така діяльність не порушує прав та інтересів інших власників (користувачів) приміщень у відповідному житловому будинку та не суперечить встановленим правилам користування житловими будинками і жилими приміщеннями.

Джерело: jurliga.ligazakon.net 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 ноября 2018 г.
3042
Не изменился статус Печерска - самые дорогие предложения от арендодателей остались в этом районе....
27 ноября 2018 г.
2493
Этим решением государство поддержало продолжение востребованной обществом программы помощи при утепл...
26 ноября 2018 г.
3003
С начала года в столице стало на 9886 жителей больше....
26 ноября 2018 г.
5290
Тарифы, одобренные НКРЭКУ, вступят в силу с 1 января 2019 года....
26 ноября 2018 г.
4876
В связи с принятием новых законов в Волынской и Львовской областях водители автомобилей на иностранн...
26 ноября 2018 г.
2992
Скорейшему пуску аэропорта будет способствовать словацкая сторона....
14 мая 2025 г.
416
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6568
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3207
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
31 июля 2025 г.
2390
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
28 июля 2025 г.
3144
Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’є...
25 июля 2025 г.
2424
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2530
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!