РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.715 EUR: 49.922
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.715
EUR 40.000 41.000 49.922
USD 42.800 43.281 42.715
EUR 49.950 50.500 49.922
Новость

ДТЕК Ахметова придбає одразу два обленерго

Компанія збирається сконцентрувати 68,2949% акцій "Одесаобленерго" і 93,9978% "Київобленерго".

2697
08 января 2019 г.



До ДТЕК приєднаються "Одесаобленерго" і "Київобленерго"

Група ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова планує увійти в акціонерний капітал АТ "Одесаобленерго" і ПрАТ "Київобленерго". ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій "Одесаобленерго" і 93,9978% "Київобленерго".

"Дані компанії є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність з постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу є природною монополією і повністю регулюється НКРЕ", - йдеться в повідомленні компанії.

У повідомленні також йдеться, що 3 січня 2019 року ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" (Україна) і NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій даних компаній.

"Договори укладені з відкладальною умовою та будуть завершені після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів", - заявили в компанії.

Майже 50% акцій "Одесаобленерго" належить групі VS Energy росіян Євгена Гінера, Михайла Воєводіна і Олександра Бабакова. 25% акцій перебуває у власності Фонду державного майна. Ще майже 10-ти відсоткова частка належить ПрАТ "Київобленерго".

Майже 94% акцій "Київобленерго" контролюється тією ж VS Energy.

Джерело: прес-служба ДТЕК 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 января 2019 г.
5360
Наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків в Україні впроваджують принципи Нового Освітнього Просто...
08 января 2019 г.
2794
Тепер людям нараховуватимуть нормативи майже 10 "кубів", понад 18 і 23 куб. м газу на одну особу. ...
28 декабря 2018 г.
2867
В КМДА це пов'язують з підвищенням цін на електроенергію, яка використовується для освітлення місць ...
28 декабря 2018 г.
4544
У виробництві батарей використовується сировина, яка завдає навколишньому середовищу менше шкоди у п...
28 декабря 2018 г.
2896
Районные госадминистрации должны провести инвентаризацию детских площадок на своих территориях и при...
28 декабря 2018 г.
2879
Первая очередь строительства была сдана в эксплуатацию и полностью оснащена в начале 2018 года. ...
14 мая 2025 г.
722
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6979
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3460
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
3425
З 1 січня 2026 року в Україні змінився розмір сукупного доходу сім’ї, який дає право на отрима...
24 декабря 2025 г.
3561
Влада і далі відтерміновуватиме підвищення одного з ключових комунальних тарифів, але обіцяє врахува...
09 декабря 2025 г.
3337
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!