РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.089 EUR: 51.761
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.650 44.250 44.089
EUR 51.000 52.000 51.761
USD 43.850 44.234 44.089
EUR 51.370 52.070 51.761
Новость

Кияни вимагають розмістити в столичному метро дефібрилятори

Встановити дефібрилятори в метро
3716
31 января 2019 г.


Дефібрилятори в метро

Кияни просять встановити дефібрилятори в метро. Таку петицію зареєстрували на сайті Київради.

Таким чином хочуть запобігти смертельним випадкам від серцевих хвороб у метрополітені.

«За останні два місяці в київському метро від серцевих нападів померли семеро. У «Київському метрополітені» немає дефібриляторів – пристроїв, які можуть врятувати життя в таких ситуаціях. При порятунку життя рахунок іде на хвилини та секунди, особливо це важливо в таких важкодоступних об’єктах, як станції метро», – розповідає громадський активіст Павло Островський.

Ініціатори петиції стверджують, що в Європі така практика існує як у метро, так і на зупинках громадського транспорту.

Станом на 31 січня петиція набрала майже 100 підписів. Щоб ініціативу розглянула Київрада, вона має набрати 10 тисяч голосів.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 января 2019 г.
2601
Уряд оновив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників...
31 января 2019 г.
2744
Коли вони з'являться та які матимуть повноваження...
31 января 2019 г.
2661
В Киеве появились специальные бригады для борьбы с сосульками...
31 января 2019 г.
2702
В столичном метро хотят заменить информационные электротабло...
30 января 2019 г.
2558
Всего в городе заработало 12 сенсорных пешеходных переходов...
30 января 2019 г.
3217
Запрет будет касаться не всех пакетов...
14 мая 2025 г.
914
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7216
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3684
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
2623
В Україні змінюють правила стягнення боргів через цифровізацію виконавчого провадження. Система інте...
24 апреля 2026 г.
4617
Заплановані зміни у сфері житлового управління передбачають нові механізми роботи з житловим фондом ...
22 апреля 2026 г.
4652
Субсидії на неопалювальний сезон 2026 року для більшості нарахують автоматично, але частині отримува...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3665
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4960
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!