РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.372 EUR: 48.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.372
EUR 40.000 41.000 48.468
USD 41.100 41.490 41.372
EUR 47.930 48.700 48.468
Новость

Дочекались: в столиці почали будувати метро на Виноградар (фото)

Будівництво метро на Виноградар розпочато
5673
11 февраля 2019 г.




Метро на Виноградар

Про це повідомляє ПАТ "Київметробуд" на своїй Facebook-сторінці.

"На даний час працівники ПАТ «Київметробуд» проводять роботи з облаштування будівельних майданчиків, необхідних для початку основних робіт.
Зокрема підготовлено дві дільниці, одна з яких розміщена поблизу станції метрополітену "Сирець", інша на перетині вул. Межової та вул. Північно-Сирецької. Обидві ділянки призначенні для монтажних робіт обладнання, що буде задіяне під час побудови підземної лінії метро та станціі "Мостицька", зокрема тунелепрохіднецького механізованого комплексу Herrenknecht", - йдеться в дописі.

Наразі проводять роботи з демонтажу перекриття існуючого ствола метроплітену, глибиною понад сорок шість метрів та діаметром більше десяти. Вже встановлено огорожі та виконується тимчасове електрозабезпечення. Наступним кроком буде підготовка до влаштування тимчасових доріг.

"Враховуючі те, що частину робіт заплановано в зоні парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва "Сирецький Гай", що входить до природно-заповідного фонду України, наступні етапи будівництва пов'язані з отримання дозволів відповідних державних органів", - зазначаються в "Київметробуді".







Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Метро на Виноградарь *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 декабря 2018 г.
3499
Також, передбачено часткове списання боргу в рахунок будівництва Подільсько-Воскресенського мостовог...
17 декабря 2018 г.
8279
До 2023 года строительство двух станций - Проспект Правды и Мостицкая - будут завершены....
14 декабря 2018 г.
3250
Ще понад 700 млн грн боргу анулюють, якщо міська влада замінить старі вуличні світильники на світлод...
06 декабря 2018 г.
4806
Из городского бюджета в течении года обещают выделить 1 миллиард гривен....
21 ноября 2018 г.
3933
В столиці починають підготовчі роботи до будівництва метро на Виноградар...
14 мая 2025 г.
463
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6616
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3242
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
25 августа 2025 г.
2320
Це четвертий опалювальний сезон в умовах повномасштабного вторгнення. В Україні пошкоджено або зруйн...
20 августа 2025 г.
2333
Прем’єрка також акцентувала на підтримці сімей з дітьми до 3 років...
15 августа 2025 г.
3513
Особливо ризикують ті, хто ігнорує окрему платіжку за розподіл газу, яку часто сприймають як &l...
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2627
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!