РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.764 EUR: 47.645
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.764
EUR 40.000 41.000 47.645
USD 41.500 41.999 41.764
EUR 47.900 48.750 47.645
Новость

За електроенергію заплатимо більше? Тариф для населення пропонують підвищити: в чому причина

Добудову блоків ХАЕС пропонують закласти в тариф на електроенергію
11098
12 октября 2020 г.


Тариф пропонують збільшити на 5 років.
В собівартість закладуть Добудову ХАЕС

Включення в собівартість виробництва атомної електроенергії інвестиційної складової є найбільш прийнятним способом забезпечити фінансування добудови блоків №3 і №4 Хмельницької атомної станції.

Таку думку висловив тимчасово виконуючий обов'язки президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котин на зустрічі з журналістами на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

За його словами, для цього досить додати до собівартості 0,2 грн.

«Нам потрібно 20 копійок додатково до нашої собівартості, яке нині становить 54 коп / кВт-год. Тоді це буде 74 коп / кВт-год, що все одно набагато нижче собівартості будь-який інший генерації. І цього протягом 5 років з урахуванням річного виробітку АЕС буде досить відповідно до затвердженого Кабміном обсягом фінансування в 73 млрд грн», - зазначив він.



Глава «Енергоатому» зазначив, що вже обговорював це варіант як один з найбільш ймовірних кроків для забезпечення фінансування з т.в.о. міністра енергетики Ольгою Буславец.

Раніше на Хмельницькій АЕС, в рамках підготовчого періоду будівництва енергоблоків №3 і 4, почала працювати робоча група, до складу якої увійшли фахівці ВП «Атомпроектінжиніринг», ВП «Атоменергомаш», НАЕК «Енергоатом», ВП КБ «Атомпрібор», АТ «КІЕП »і ПрАТ« Південенергобуд.

 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о интересном примере использования сэндвич-панелей в строительстве зданий

Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
12 октября 2020 г.
16603
Кабинет министров согласовал законопроект о "тарифной революции" на заседании 9 октября...
09 октября 2020 г.
2900
Негативною тенденцією на ринку газу є падіння рівня розрахунків за газ, що становить 39% – Дан...
09 октября 2020 г.
3530
Субсидіантів чекають перевірки, бюджет на субсидії скорочено...
08 октября 2020 г.
1848
Голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев переконує, що ні розмір субсидій, ні перелік осіб,...
06 октября 2020 г.
5390
Як змінились нові "зелені" тарифи...
06 октября 2020 г.
6403
Найменшу ціну на природний газ для населення у жовтні з-поміж українських газопостачальних компаній ...
14 мая 2025 г.
408
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6563
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3205
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
31 июля 2025 г.
2385
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
28 июля 2025 г.
3139
Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’є...
25 июля 2025 г.
2421
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2520
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!