РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.887 EUR: 51.497
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.550 44.150 43.887
EUR 50.900 51.900 51.497
USD 43.740 44.234 43.887
EUR 51.200 51.900 51.497
Новость

COVID-19: Коли введуть локдаун? Висловлювання політиків, причетних до прийняття рішень

Чи буде локдаун у грудні. Висловлювання українських політиків, за останні декілька днів
2099
07 декабря 2020 г.



Коли введуть локдаун?

Локдаун введуть у січні. Такий висновок можна було зробити і раніше з висловлювань впродовж останніх кількох днів людей, причетних до комунікації та прийняття рішень: прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров'я Максима Степанова, секретаря РНБО Олексія Данілова, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра Кабінету міністрів Олега Немчинова, міністра інфраструктури Владислава Криклія, народних депутатів Давида Арахамія, Галини Янченко, Юрія Камельчука, прессекретаря Президента Юлії Мендель та радника ОП Тимофія Милованова.


Читайте:


Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Будет ли Локдаун на НГ. Горячая тема *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 декабря 2020 г.
4315
В Кабмине обсуждают новые даты для введения локдауна. Когда объявят и какие планируют ограничения...
03 декабря 2020 г.
1426
Локдаун в Україні точно введуть, щоправда наразі немає точної дати. За різними даними, локдаун можут...
03 декабря 2020 г.
1385
Милованов виступає за жорсткі карантинні обмеження на три-чотири тижні...
03 декабря 2020 г.
2320
Министр Кабинета министров Олег Немчинов сообщил о планах властей относительно работы междугороднего...
02 декабря 2020 г.
2738
Секретарь Совета нацбезопасности (СНБО) Алексей Данилов сообщил, что в Украине будет введен лок...
14 мая 2025 г.
902
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7209
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3678
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
22 апреля 2026 г.
4619
Субсидії на неопалювальний сезон 2026 року для більшості нарахують автоматично, але частині отримува...
20 апреля 2026 г.
4065
Столиця запровадила онлайн-подачу заявок на компенсацію за СЕС. Мешканці багатоквартирних будинків м...
15 апреля 2026 г.
2550
Президент України підписав закон, який звільняє власників пошкодженого або зруйнованого житла від оп...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3656
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4950
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!