РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.887 EUR: 51.497
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.550 44.150 43.887
EUR 50.900 51.900 51.497
USD 43.740 44.234 43.887
EUR 51.200 51.900 51.497
Новость

COVID-19: якими будуть обмеження в Києві після виходу з “червоної” зони

Обмеження, які діятимуть в Києві після виходу з “червоної” зони стосуватимуться, в першу чергу, Великодніх свят і поминальних днів
1764
28 апреля 2021 г.


Які будуть обмеження після
виходу із "червоної" зони


У Києві після виходу міста з “червоної” зони діятиме низка карантинних обмежень, які стосуватимуться, в першу чергу, Великодніх свят і поминальних днів.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, для виходу з “червоної” зони в столиці заповненість кисневих ліжок має не перевищувати 65%, також значення має рівень госпіталізації “ковідних” пацієнтів. Перший показник вже досягнуто. Але після завершення локдауну деякі обмеження залишаться.

“Передусім – це відвідування церков. Ми спілкувались із головами церков, щоб обмежити кількість людей у приміщеннях (не більше однієї людини на 1 м. кв.) під час проведення богослужінь, і проводити освячення пасок на вулиці, з дотриманням усіх норм карантину. Транспорт буде працювати в звичайному режимі, з дотриманням 50% заповнюваності. З обмеженнями, що стосуватимуться або помаранчевої, або жовтої зони”, – сказав Поворозник.

Також він додав, що рішення щодо роботи шкіл і дитсадків буде ухвалене вже цієї середи. 

Проведення в Києві концертів та інших масових заходів у травні, каже чиновник, залежатиме від епідеміологічної ситуації.

  Цікаво про будівництво: в Україні з'явилась водостічна система Q STALYO PRO - нова форма, нові технічні рішення
Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 апреля 2021 г.
2341
Предпосылки для выхода из красной зоны есть, столица может перейти в оранжевую эпидемиологическую зо...
26 апреля 2021 г.
2508
МОЗ оновило зони карантину. «Червоними» залишаються  Київ і 10 областей...
25 апреля 2021 г.
1701
Появились последние показатели по коронавирусу в областях – какие регионы сейчас в красной зон...
24 апреля 2021 г.
1331
У Кабміні не виключають, подальше продовження карантину...
14 мая 2025 г.
902
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7209
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3678
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
22 апреля 2026 г.
4619
Субсидії на неопалювальний сезон 2026 року для більшості нарахують автоматично, але частині отримува...
20 апреля 2026 г.
4061
Столиця запровадила онлайн-подачу заявок на компенсацію за СЕС. Мешканці багатоквартирних будинків м...
15 апреля 2026 г.
2550
Президент України підписав закон, який звільняє власників пошкодженого або зруйнованого житла від оп...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3656
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4950
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!