РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.757 EUR: 48.663
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.757
EUR 40.000 41.000 48.663
USD 41.550 41.999 41.757
EUR 48.260 48.960 48.663
Новость

16 лютого декілька станцій метро залишаться без касирів: як оплатити проїзд

У метро попередили киян в яких саме вестибюлях і в які години процес проїзду буде повністю автоматизовано.
3237
15 февраля 2022 г.


Метро працюватиме
без касирів


Про зміни в роботі  попередили у “Київському метрополітені”. 

З 16 лютого у ранкові години (до 8:00) та у вечірні (з 22:00) вестибюлі шести станцій працюватимуть в автоматизованому режимі:

  • «Житомирська» (вест. №1),
  • «Нивки» (вест. №2),
  • «Почайна» (вест. №2),
  • «Іподром» (вест. №1),
  • «Харківська» (вест. №1)
  • «Бориспільська» (вест. №2).

У метро порадили, для придбання разових QR-квитків або поповнення транспортних карток користуватися  терміналами “Київ Цифровий».

Нагадаємо, що оплатити проїзд можна за допомогою додатка «Київ цифровий» та безконтактної банківської картки безпосередньо на турнікетах. 

Интересно узнать: как снести старый дом
Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 января 2022 г.
1518
Пластиковые пакеты будут продавать по новым правилам - что изменится для украинцев...
20 января 2022 г.
1259
АМКУ розпочав розслідування через різницю в цінах Нафтогазу у рамках річних контрактів на природний ...
17 января 2022 г.
3492
Мармур на станції метро «Олімпійська» замалювали фарбою...
11 января 2022 г.
1234
Підземні дороги та паркінги, розумні світлофори та заборони: що з цього може спрацювати в столиці?...
11 января 2022 г.
2512
В одному з будинків Києва досі залишився старовинний ліфт в центрі міста, розрахований на одного пас...
21 декабря 2021 г.
1541
Уряд на вчорашньому засіданні встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Рішення всту...
14 мая 2025 г.
557
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6689
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3316
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
17 октября 2025 г.
4242
Уряд готує новий пакет «Зимова єПідтримка» з виплатою 6 500 грн для малозабезпечених сім...
15 октября 2025 г.
1607
Європейський Союз планує виділити Україні додаткові 100 млн євро для опалювального сезону — на...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4928
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!