РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.203 EUR: 49.226
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.203
EUR 40.000 41.000 49.226
USD 42.050 42.541 42.203
EUR 48.950 49.500 49.226
Новость

Адміністративні послуги можна отримати поза межами ЦНАП: що відомо про мобільні центри адмінпослуг

За допомогою мобільних цифрових валіз адміністратори ЦНАП зможуть надавати адмінпослуги на дому людям з інвалідністю, похилого віку та всім малобільним категоріям громадян
3065
28 апреля 2022 г.


Мобільні центри
адмінпослуг


Громадам пілотних областей передадуть портативне обладнання для надання адміністративних послуг поза межами ЦНАП. 

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Телеграмі.

«Громади матимуть мобільні цифрові валізи. Українці зможуть отримати адмінпослуги вдома», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за допомогою мобільних цифрових валіз адміністратори ЦНАП зможуть надавати адмінпослуги на дому людям з інвалідністю, похилого віку та всім малобільним категоріям громадян. Також мобільні валізи використовують, щоб надавати адміністративні послуги у віддалених населених пунктах громади, що особливо актуально під час війни.

Наразі цифрові валізи будуть передані пілотним громадам у цільових регіонах програми у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областях.

Проєкт реалізується Програмою EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується Швейцарією в партнерстві з Мінцифри.

Як повідомлялося, Міністерство цифрової трансформації запустило "гарячу лінію" для консультацій щодо виплат для внутрішньо переміщених осіб та допомоги безробітним.

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 апреля 2022 г.
2147
З 26 квітня, буде  додано ще рейси зранку та ввечері, щоб дати можливість пасажирам поїхати по ...
21 апреля 2022 г.
2393
Водночас пересадочний вузол «Хрещатик»-«Майдан Незалежності» ще буде зачинен...
14 апреля 2022 г.
1783
Користувачі зможуть вибрати найближчий пункт на мапі, щоб слідкувати за якістю повітря у своєму райо...
13 апреля 2022 г.
1255
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що на період воєнного стану паркування авто на вулицях столиці &...
07 апреля 2022 г.
1732
Перевізники відходів просять викидати у першу чергу органіку та засоби гігієни...
06 апреля 2022 г.
2359
Зараз команда збирає кошти на виготовлення 100 одиниць виробів, які передадуть людям в укриттях...
14 мая 2025 г.
640
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6881
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3384
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
28 ноября 2025 г.
2533
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
27 ноября 2025 г.
2185
Система має забезпечити стандартизацію даних, міжреєстрову взаємодію, а також прозорість і доступніс...
24 ноября 2025 г.
1748
В Україні функціонує мережа з 13 362 пунктів незламності, з яких 9 025 працюють цілодобово, а 4 337 ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!