РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.248 EUR: 49.472
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.248
EUR 40.000 41.000 49.472
USD 42.000 42.369 42.248
EUR 49.230 49.930 49.472
Новость

Взимку кількість отримувачів субсидій зросте на 27% - Мінсоцполітики

Мінсоцполітики повідомило, що очікує збільшення кількості отримувачів субсидії до 2,8 млн домогосподарств
5188
19 сентября 2022 г.


Кількість отримувачів
субсидії зросте


Взимку кількість отримувачів субсидій зросте на 27% і становитиме приблизно 2,8 млн домогосподарств.

Відповідний прогноз озвучило Міністерство соціальної політики України, повідомляє Build Portal

"Загальна чисельність отримувачів (субсидій) наразі налічує 2,2 млн домогосподарств. Взимку зазвичай ця цифра збільшується, тому очікуємо на рівні минулорічних показників – близько 2,5-2,8 млн отримувачів", – говориться у повідомлені.

У відомстві повідомили, що на сьогоднішній день середньомісячний розмір нарахувань на одне господарство дорівнює  1700-1800 грн.

В бюджеті на поточний рік передбачено 37,9 млрд грн субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива.

В жовтні 2022 року буде здійснений масовий розрахунок субсидій для одержувачів на опалювальний сезон 2022-2023 років.

Цікаво про ремонти: що варто знати про монтаж систем автономного опалення?

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 сентября 2022 г.
5339
Кабмін прийняв відповідну постанову. Зміни вступлять в силу з 1 жовтня...
13 сентября 2022 г.
9565
У Мінреінтеграції пояснили, чи впливають компенсації від держави за прихисток внутрішньо переміщених...
12 сентября 2022 г.
1398
У Мінсоцполітики розповіли про новий алгоритм нараховуватимуть субсидії у цьому опалювальн...
09 сентября 2022 г.
8174
На час дії воєнного стану запроваджено знижки та частково скасовано оплату за комунальні послуги...
07 сентября 2022 г.
3005
«Прихисток» передбачає надання державної компенсації за житлово-комунальні послуги тим, ...
05 сентября 2022 г.
1362
Міністерство соціальної політики хоче оновити механізм призначення субсидій та пільг на оплату житло...
14 мая 2025 г.
676
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6924
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3418
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
4367
У Деснянському районі Києва встановили перше в Україні сертифіковане мобільне укриття, виготовлене з...
09 декабря 2025 г.
3285
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
2594
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!