РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.819 EUR: 48.791
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.819
EUR 40.000 41.000 48.791
USD 41.500 42.010 41.819
EUR 48.400 49.010 48.791
Новость

Світла не буде тричі за добу: оприлюднено оновлені графіки відключень електроенергії у Києві (ІНФОГРАФІКА)

В усіх регіонах України, зокрема у столиці, через масовані ракетні обстріли критичної інфраструктури проблеми з електропостачанням. Енергетики розробили нові графіки відключень світла, які допоможуть стабілізувати ситуацію з енергомережами
10773
01 ноября 2022 г.


Світла не буде
тричі за добу

Вранці, 31 жовтня, на Київ летіло 16 ракет. Більшість з них вдалось збити системам ППО, однак усе-таки були влучання, які пошкодили енергосистему. Внаслідок цього тепер світло можуть вимикати тричі на добу для жителів столиці.


Як відбуватиметься відключення світла

За новими графіками відключення електроенергії, у Києві в оселях людей світла не буде тричі на день. Відбуватиметься відключення наступним чином: чотири години світла не буде, потім п'ять годин воно буде і так далі. Загалом за добу струм зникатиме орієнтовно на 8 – 12 годин.

Зверніть увагу! Щоб дізнатися, коли у вас не буде струму, потрібно перейти за посиланням, обрати свою вулицю та номер будинку. Якщо вашої адреси немає у списку, це означає, що вас відключення не стосуватимуться. Інколи сайт може не працювати через перевантаження серверів.

Важливо, що наявність вашої адреси в графіку не гарантує стовідсоткового відключення електроенергії. Якщо не буде потреби, світло не вимикатимуть. Також потрібно пам'ятати, що інколи можуть бути затримки в графіку або передчасні відключення в проміжку 30 – 40 хвилин.

Читайте:
Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 октября 2022 г.
1570
Територія заказника включає озеро та прибережно-захисну смугу біля нього площею 185,3 га...
28 октября 2022 г.
1233
27 жовтня Київрада виділила 9 гектарів столичної землі для створення зелених зон...
28 октября 2022 г.
3076
На засіданні Київради перейменували понад 40 вулиць, провулків та площ, назви яких були пов'яза...
27 октября 2022 г.
1570
Присвята стосується насамперед героїв, які загинули захищаючи Україну, або перебувають у російському...
26 октября 2022 г.
5193
Через повномасштабну війну в Україні за підсумками року очікується високий рівень безробіття&nb...
14 мая 2025 г.
394
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6547
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3184
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
2140
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
18 июля 2025 г.
2486
Загалом на ділянці демонтують близько 300 МАФів. За попередніми оцінками, після завершення робіт міс...
24 июня 2025 г.
2430
Також для відповідних вразливих категорій підвищено граничний рівень заборгованості з оплати за ЖКП,...
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
Через несприятливі погодні умови ремонт асфальтобетонного покриття на мосту Метро через р....
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!