РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.234 EUR: 50.601
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.234
EUR 40.000 41.000 50.601
USD 43.200 43.649 43.234
EUR 50.200 50.901 50.601
Новость

Новый яркий мурал с мужчиной появился в Киеве (Фото)

В Киеве на проспекте Бажана дорисовали мурал с изображением мужчины.
5128
10 июня 2016 г.

Новый мурал на проспекте Бажана в Киеве

В Киеве на многоэтажке по проспекту Бажана, 5 дорисовали яркий мурал с изображением мужчины. Об этом на страничке в Facebook написала киевлянка Галина Янюта, сообщает kiyany.obozrevatel.com.

Новый мурал создал художник Александр Бритцев.

Напомним, что совсем недавно художник Ernesto Maranje нарисовал мурал с изображением сказочного павлина на проспекте Бажана, 5-е.

Также сообщается, что в Дарницком районе столицы, а именно на на проспекте Бажана, планируют нарисовать около 30 муралов.


"Читайте также: Журнал каждого Украинца - то, что должен знать каждый о тарифах, субсидиях, городе и ключевых событиях"

Источник: kiyany.obozrevatel.com

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 июня 2016 г.
2895
В Україні збором батарейок займаються ентузіасти, екологічні організації та соціально відповідальний...
10 июня 2016 г.
5121
Легендарную реку Почайну, которую долгое время считали пропавшей, нашли жители Киева. Название водое...
10 июня 2016 г.
5463
При возникновении проблем с инвестором, жильцы "хрущевок", запланированных под снос, могут остаться ...
09 июня 2016 г.
7748
Эксперты в сфере ЖКХ рассказали о том, кто и как формирует тарифы, если есть ОСМД, и какая тут роль ...
09 июня 2016 г.
2050
В КГГА рассказали о местах организации киевских фан-зон на Евро-2016....
09 июня 2016 г.
4025
Экологичная хижина станет удобным вариантом гостиной для тех, кто хочет соединиться с природой....
14 мая 2025 г.
840
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7121
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3590
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
02 марта 2026 г.
2211
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
02 марта 2026 г.
1244
Мінрозвитку оновило вимоги до документів у межах програми Світлодім. Розширено перелік підтверджень ...
02 марта 2026 г.
764
Побутові споживачі в Україні звикли до фіксованого тарифу, але термін дії ПСО спливає 30 квітня 2026...
Фахівці заявляють про критичні корозійні пошкодження несівних елементів мосту Патона. Залишковий рес...
Проєкт тривалий час залишався призупиненим через арешт ділянки та правові колізії між різними галузя...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!