РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

Оприлюднено мапу, на якій позначено, де в Києві облаштують нові паркувальні «кишені» (МАПА)

З'явилась мапа нових паркувальних «кишень» Києва, які облаштують у 2023 році
6457
11 января 2023 г.

Паркувальні «кишені» на вулиці Богдана Хмельницького. Фото: КМДА


Мапа нових паркувальних 
«кишень» Києва


На мапі позначені паркувальні майданчики, які з’являться в місті впродовж 2023 року. Деякі з них фактично вже існують, у 2023-му їх легалізують, відзначила депутатка Київради Ксенія Семенова.

До кожної локації додали інформацію про те, скільки саме паркувальних місць облаштують, а також про орієнтовну вартість робіт. Загалом на створення паркомісць й організацію контролю за сплатою за паркування планують витратити більш як 400 мільйонів гривень.

«Найбільша претензія з цього приводу – пріоритети. Тому що знову немає грошей на громадський транспорт, на веломережу, на безбар’єрні переходи. Але є на парковки», – пише Ксенія Семенова.

У Києві за рік мають облаштувати 2300 нових паркувальних «кишень».  

Цікаво дізнатись: ефективне опалення великих площ

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 января 2023 г.
4128
У Бучі облаштували пункт обігріву в казахській юрті...
09 января 2023 г.
3848
На площі 68 000 м кв відкрили містечко незламності, де люди можуть зігрітися, зарядити гад...
09 января 2023 г.
4875
Нові паркомісця організують за рахунок облаштування кишень - тобто не за рахунок проїзної частини...
30 декабря 2022 г.
6593
НКРЕКП підвищить тариф до 517 грн/МВт∙год. Ціна розраховується на підставі вартості електроенергії н...
29 декабря 2022 г.
3370
У Мінсоцполітики повідомили, що для зручності громадянам, які мають право на виплати та тим, хто цьо...
29 декабря 2022 г.
2826
У КМДА нагадали також, про необхідність неухильно дотримуватися комендантської години...
14 мая 2025 г.
482
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6634
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3254
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
2434
Найбільшою загрозою залишаються можливі удари Росії по тепловій генерації в окремих містах...
Вчера
3865
Національний банк України заявляє, що збереження нинішнього рівня тарифів на житлово-комунальні посл...
25 августа 2025 г.
2344
Це четвертий опалювальний сезон в умовах повномасштабного вторгнення. В Україні пошкоджено або зруйн...
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2668
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!