РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.459 EUR: 50.907
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.050 43.650 43.459
EUR 50.300 51.300 50.907
USD 43.250 43.655 43.459
EUR 50.620 51.269 50.907
Новость

У Києві заклали Алею пам’яті Героїв

Кожне висаджене дерево символізує Героя, який пішов від нас під час війни з російськими окупантами
4244
20 апреля 2023 г.


Алея пам’яті Героїв


19 квітня, на Трухановому острові відбулось закладання Алеї Пам’яті Героїв - алеї на честь загиблих Героїв у війні з російськими загарбниками. Впродовж дня на Алеї висадили 10 магнолій, 10 катальп та 1 ялину.

Кожне висаджене дерево символізує Героя, який пішов від нас під час війни з російськими окупантами.

Зокрема, на честь загиблого у бою під Луганщиною, лідера лайфгардів Олександра Лешенка висадили кущ магнолії, який буде символом пам’яті, сили та незламності Героя.

Алею створили за ініціативи громадської спілки «Труханів острів» за сприянням та активною участю районного КП УЗН, Дніпровської райдержадміністрації, Управління екології та природних ресурсів КМДА, КП «Плесо», КП «Муніципальна охорона», спецпідрозділу «Хорт», Київського центру допомоги учасникам антитерористичної операції тощо.

 

Цікаво дізнатись: «РУУККІ УКРАЇНА» ввела нанесення знаку відповідності

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal


Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 апреля 2023 г.
4463
Облаштовувати кільцеві розв’язки розпочали у більшості районах столиці...
19 апреля 2023 г.
4309
Внесено зміни до деяких постанов Кабміну, що спрощує надання певних видів пільг, грошової допом...
18 апреля 2023 г.
5106
Найбільше зросли тарифи на утримання та ремонт житла...
18 апреля 2023 г.
10825
Столична влада попередила, що внаслідок весняної повені можливе підтоплення окремих територій у...
17 апреля 2023 г.
5596
У Київраді зауважили, що створення заказника забезпечить належні умови для збереження ландшафтного і...
17 апреля 2023 г.
3190
У "Нафтогазі" повідомили, як зміняться платіжки з 1 травня...
14 мая 2025 г.
878
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7180
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3651
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
06 апреля 2026 г.
1799
Уряд розширив програму «СвітлоДІМ» на Харківську область. ОСББ і управителі зможуть отри...
06 апреля 2026 г.
1799
Прийом нових заявок за програмою «ГрінДІМ» поставили на паузу. Подальший розгляд і відно...
02 апреля 2026 г.
2127
Переселенці отримають можливість оформити допомогу на проживання онлайн через портал Пенсійного фонд...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3589
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4896
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!