РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.220 EUR: 48.163
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.220
EUR 40.000 41.000 48.163
USD 41.050 41.490 41.220
EUR 48.100 48.771 48.163
Новость

У Києві заборонено відвідувати ліси: порушникам загрожують тисячні штрафи

У міській держадміністрації відзначили, що частина лісових територій була зоною бойових дій, там ще залишаються вибухонебезпечні матеріали
2244
19 мая 2023 г.


Заборона на
відвідування лісів


У столиці наразі діє заборона на відвідування лісів.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Відповідні інформаційні позначки про заборону працівники лісопаркових господарств встановлять на в’їздах на територію лісів. Порушники нестимуть адміністративну відповідальність, а штраф може сягати кількох тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

У міській держадміністрації відзначили, що частина лісових територій була зоною бойових дій, там ще залишаються вибухонебезпечні матеріали. Є понад 30 тисяч гектарів лісу, за які відповідають міські служби. Наразі там тривають роботи з розмінування.

Жителів міста просять максимально серйозно поставитись до цієї заборони, адже йдеться про збереження життя та безпеку.

Нагадаємо, при виявленні уламків ракет або вибухонебезпечних пристроїв треба обов’язково телефонувати на номери «101» та «102».

Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 мая 2023 г.
5150
Проєкт передбачає створення зеленої зони вздовж Берестейського проспекту, навпроти будівлі...
18 мая 2023 г.
6166
Міський голова додав, що міст будують за гроші меценатів та з бюджету Києва на нього гроші не витрач...
18 мая 2023 г.
2509
Водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття. Це може бути підземна станція метро...
17 мая 2023 г.
3000
Через зупинені на ремонт енергоблоки електростанцій в енергосистемі значно знизився доступний обсяг ...
17 мая 2023 г.
8189
Водограй відтворює 10 сценаріїв під українські композиції...
11 мая 2023 г.
1549
Українці, які виробляють власну електроенергію, відтепер зможуть вільно продавати її. Розповідаємо п...
14 мая 2025 г.
474
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6628
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3250
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
25 августа 2025 г.
2335
Це четвертий опалювальний сезон в умовах повномасштабного вторгнення. В Україні пошкоджено або зруйн...
20 августа 2025 г.
2368
Прем’єрка також акцентувала на підтримці сімей з дітьми до 3 років...
15 августа 2025 г.
3527
Особливо ризикують ті, хто ігнорує окрему платіжку за розподіл газу, яку часто сприймають як &l...
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2654
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!