РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.268 EUR: 50.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.268
EUR 40.000 41.000 50.303
USD 43.031 43.467 43.268
EUR 50.350 51.000 50.303
Новость

В Одессе обещают построить паркингов на 8 тысяч мест

Сразу семь многоуровневых паркингов должны появиться в городе
1474
03 октября 2017 г.


Власти Одессы планируют построить семь многоуровневых паркингов в районе возведения новостроек. Об этом на аппаратном совещании в мэрии сообщил директор департамента, связи и организации дорожного движения Александр Илько, пишет Трасса Е-95.

Участки, где планируется возведение паркингов, находятся в Приморском и Киевском районах, рядом с предполагаемыми местами строительства новостроек. В том числе: на улицах Водопроводной, Лазарева, Вильямса, Глушко и Бабеля. В общей сумме 7 паркингов смогут дать от 3,5 до 8,5 тыс. парковочных мест.

Планируемый срок строительства одного паркинга – 7 месяцев.

Источник: Трасса Е-95

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 октября 2017 г.
1370
В Киевэнерго начали возобновлять горячее водоснабжение - запустили котельни...
03 октября 2017 г.
2371
В КГГА рассказали о начале строительства "лёгкого" моста для пешеходов...
02 октября 2017 г.
5043
К нему теперь также ведёт аллея с "вышивкой"...
02 октября 2017 г.
1255
Уже готов проект постановления правительства, разработанный Минфином...
02 октября 2017 г.
2342
Суд заборонив автостанції приймати рейси...
14 мая 2025 г.
729
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6998
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3469
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
2533
Новий формат графіків відключень світла передбачає, що у деяких регіонах без електрики можуть залиша...
19 января 2026 г.
3548
Міністр енергетики повідомив, що житлові будинки, де встановлено електричне опалення, внесуть до спи...
16 января 2026 г.
2328
В Україні модернізують систему пунктів незламності — цілодобова робота та оснащення резервними...
Приватні донори гарантували виділення коштів на проєктні та контраварійні роботи для знакової будівл...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!