РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.855 EUR: 51.600
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.855
EUR 51.050 52.050 51.600
USD 43.700 44.039 43.855
EUR 51.420 52.070 51.600
Новость

На субсидии могут выделить дополнительные средства

В Раде подготовили соответствующий законопроект
1094
07 ноября 2017 г.




Народные депутаты предлагают парламенту предусмотреть в государственном бюджете 2017 года дополнительно 7,6 миллиарда гривен на субсидии, пишет Экономическая правда.

Об этом говорится в зарегистрированном 6 ноября законопроекте №7258.

В государственном бюджете Украины на 2017 год предусмотрена субвенция из государственного бюджета местным бюджетам на предоставление льгот и жилищных субсидий населению на оплату жилищно-коммунальных услуг в сумме 61,2 млрд гривен.

По информации Государственной казначейской службы, по состоянию на 1 сентября в органах Казначейства зарегистрированы обязательства начисленных льгот и субсидий на 68,8 млрд гривен, или на 7,6 млрд гривен больше годового плана.

Депутаты предлагают предусмотреть выделение дополнительного финансирования.

Указанное увеличение расходов будет совершено за счет экономии бюджетных средств по обслуживанию государственного долга в сумме 3,4 млрд гривен и за счет остатка средств в сумме 7,6 млрд гривен, предусмотренных Пенсионному фонду, говорится в объяснительной записке.

Источник: Экономическая правда

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 ноября 2017 г.
1147
Причиной стали огромнейшие долги...
07 ноября 2017 г.
1945
Власти города работают над модернизацией освещения улиц ночью...
07 ноября 2017 г.
1976
Киевавтодор продолжает ремонтные работы...
07 ноября 2017 г.
1248
Причина - заміна аварійної ділянки водопроводу...
07 ноября 2017 г.
1174
Кроме того отопление не поступает в десятки школ и детсадов...
14 мая 2025 г.
936
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7243
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3717
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
05 мая 2026 г.
2896
Станом на травень у програмі СвітлоДІМ освоєно більш як 370 млн грн. Фінансування спрямоване на підв...
30 апреля 2026 г.
2909
Уряд визначив параметри тарифу на електроенергію для населення. Рішення діятиме до 31 жовтня та регу...
28 апреля 2026 г.
2700
В Україні змінюють правила стягнення боргів через цифровізацію виконавчого провадження. Система інте...
У Києві після тривалої паузи відновили роботи на території Sky Towers. На майданчику з’явилася...
Нові абонементи на паркування у Києві дозволяють оформити доступ до паркомісць через цифровий сервіс...
29 апреля 2026 г.
2228
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!