РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Поділ на карантинні зони з 9 листопада: в Україні не лишилось "жлвтих" і "зелених" зон (СПИСОК, КАРТА)

Уся Україна опинилася у «червоній» та «помаранчевій» зонах
2530
09 ноября 2020 г.


Новий поділ на карантинні
зони з 9 листопада


В Україні оновили поділ на карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Уся Україна опинилася у «червоній» або «помаранчевій» зонах. Новий поділ почав діяти з 9 листопада. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Читайте:


До «помаранчевої» зони віднесено решту адміністративно-територіальних одиниць України. «Жовтої» та «зеленої» зон в Україні немає.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.



Цікаво про будівництво: раніше ми писали на що слід звертати увагу, при виборі дахового вікна Facro

 

Источник:
mind
06 ноября 2020 г.
2196
По плану МОЗ, в выходные работать будут только продуктовые магазины, аптеки и транспорт...
05 ноября 2020 г.
2011
Шмыгаль заявил, что Украина не пойдет по европейскому пути в ужесточении карантина...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2722
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3948
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6376
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
858
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
466
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
913
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2004
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1524
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
606
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
782
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!