РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

У «Дії» запустили послугу введення житла в експлуатацію та «будівельної амністії». Як скористатись

Послуга доступна для об'єктів, які були збудовані до квітня 2015 року та їхня площа не перевищує 300 кв. м
5737
29 ноября 2021 г.


Введення в експлуатацію та
"будівельна амністія" в "Дії"


Портал «Дія» запустив послугу подання документів щодо готовності об'єкта до експлуатації, що раніше було доступне лише у паперовому вигляді через Центри надання адміністративних послуг (ЦПАП).

«Більше не потрібно ходити до ЦПАП чи інших органів, щоб ввести будівлю в експлуатацію. Це стосується житлових, садових, дачних будинків і присадибних споруд. Якщо вони були збудовані до квітня 2015 року та їхня площа не перевищує 300 кв. м», - повідомляє пресслужба сервісу.


Як отримати «будівельну амністію» на порталі «Дія»

  1. Перейти на diia.gov.ua та авторизуватися.
  2. Натиснути розділ «Земля, будівництво, нерухомість».
  3. Вибрати послугу «Заява на надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки».
  4. Заповнити онлайн форму в кілька кліків.


Після цього ваша заява надходить до відповідного органу. Результат ми повідомимо листом на електронну пошту, а також актуальний статус відображається в кабінеті громадянина.

Як пояснює Державна інспекція архітектури та містобудування України, під будівельну амністію підпадають об'єкти класу наслідків СС1. Це будівлі на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт:

  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, а також господарські (присадибні) споруди та споруди загальною площею до 300 кв. м, збудовані в період з 05 серпня 1992 року до 09 квітня 2015 року;
  • будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Документ подається із зазначенням органу, якому надсилається заява, найменування або ПІБ відправника, його місце проживання або місцезнаходження, номер телефону. У заяві необхідно вказати найменування об'єкта та його місцезнаходження. Заяву підписують співвласники земельної ділянки та об'єкта.

Після цього необхідно завантажити та заповнити бланк декларації. Його можна знайти у додатках до Наказу Мінрегіону №158.

  Цікаво про ремонти: що варто знати про вентиляцію у багатоквартирних будинках
Источник:
thepage
25 ноября 2021 г.
9097
Традиційно парковий формат об'єднує декілька об'єктів, найчастіше розташованих на периферії з розвин...
23 ноября 2021 г.
1404
З метою надання відповіді на це питання, спочатку необхідно висвітлити деякі аспекти, передбачені за...
23 ноября 2021 г.
11316
За півтора року, з початку пандемії, ціна квадратного метра первинної нерухомості у Києві,...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2715
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3945
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6374
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
838
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
464
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
908
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2000
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1521
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
602
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
779
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!