РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.232 EUR: 48.497
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.232
EUR 40.000 41.000 48.497
USD 40.980 41.451 41.232
EUR 48.200 48.771 48.497
Новость

Rolls-Royce будуватиме малі модульні реактори в Україні. Відповідний меморандум підписано з НАЕК «Енергоатом»

Розгорнута електростанція із заводським малим модульним реактором буде здатна забезпечувати електроенергією близько мільйона будинків протягом понад 60 років
3839
22 марта 2023 г.

Будівництво ММР
від Rolls-Royce


НАЕК «Енергоатом» та британська компанія Rolls-Royce SMR підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ надасть можливості для майбутньої співпраці щодо відновлення України шляхом розгортання малих модульних реакторів (ММР).

Про це повідомляє ДП «НАЕК «Енергоатом».

«Співпраця «Енергоатома» та Rolls-Royce SMR вийшла на новий рівень. Сьогодні ми підписали угоду, яка дасть Україні не лише розпочати якісну післявоєнну відбудову енергетичної інфраструктури, а й стати у світі однією з перших країн, яка залучає перспективні технології малих модульних реакторів для цього», – сказав президент «Енергоатома» Петро Котін.



Розгорнута електростанція із заводським малим модульним реактором буде здатна генерувати такий обсяг безвуглецевої електроенергії, якої вистачатиме для живлення мільйона будинків протягом понад 60 років.

«Завдяки власним британським ядерним технологіям ми потенційно можемо допомогти народу України швидко відбудуватися й відновити енергетичну безпеку та незалежність», – зазначив генеральний директор Rolls-Royce SMR Том Самсон.

Цікаво дізнатись: як підібрати надійний блок безперебійного живлення

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 марта 2023 г.
2587
Проблема утилізації такого сміття стає набагато актуальнішою в умовах конфлікту і не входить до звич...
22 марта 2023 г.
7640
Агентство відновлення ухвалило рішення про повноцінну відбудову ще до завершення війни для того, аби...
20 марта 2023 г.
6993
Житлові комплекси відновлено в межах програми «ВідновиДІМ». Важливо, що відновлення цих ...
13 августа 2025 г.
3488
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189575
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3493
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1905
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2280
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1490
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация