РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.439 EUR: 47.075
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.439
EUR 40.000 41.000 47.075
USD 41.200 41.656 41.439
EUR 46.600 47.351 47.075
Новость

У Києві завершили реставрацію найстарішого пам’ятника столиці (ФОТО)

На пам’ятці були проведені ремонтно-реставраційні роботи задля захисту та збереження унікальної пам’ятки архітектури національного значення
5460
08 декабря 2023 г.


Відреставровано “Колону
Магдебурзького права”


У столиці оновили монумент “Колона Магдебурзького права”, який був відкритий 1802 року. Він є унікальною пам’яткою архітектури національного значення, символом Києва, як великої Європейської держави і вважається найстарішим з існуючих пам’ятників столиці.

Як повідомляє Департамент охорони культурної спадщини, на пам’ятці були проведені ремонтно-реставраційні роботи задля захисту та збереження унікальної пам’ятки архітектури національного значення.

"Сьогодні День Самоврядування – право громадян брати участь в управлінні державними справами, вільно обиратись та бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.  Магдебурзьке право – одна з найпоширеніших у середньовічній Європі правових систем міського самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

Довідково. Пам’ятник Магдебурзькому праву в Києві - пам’ятник в стилі ампір на честь повернення Києву Магдебурзького права, розташований в історичному урочищі Хрещатик на Набережному шосе, 8. Монумент відкрито у 1802 році. Автор проєкту: А. Меленський.






Цікаво про будівництво і ремонти:
Звукоізоляція: комфортне життя - це просто!


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
bigkyiv
08 декабря 2023 г.
4112
За рахунок меценатських коштів виготовлено шість хрестів та заплановано укладення угоди на виготовле...
07 декабря 2023 г.
3263
Головний із транспорту в Києві не знає, чому досі не почалася реставрація аварійного мосту в Києві...
06 декабря 2023 г.
8740
Нові ділянки почали будувати з 2016 року. Їхня загальна довжина – 3 км...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2748
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3967
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6388
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
5813
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
06 мая 2025 г.
4684
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
889
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
06 мая 2025 г.
969
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1034
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
622
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
793
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!