РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.275 EUR: 50.917
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.275
EUR 40.000 41.000 50.917
USD 43.010 43.469 43.275
EUR 50.870 51.531 50.917
Новость официальная

2 роки єВідновленню: як отримати компенсацію (ВІДЕО)

Державна програма компенсацій єВідновлення працює вже два роки. У її рамках ви можете: отримати виплати для ремонту пошкодженого житла, сертифікат для придбання нової оселі чи кошти для відбудови на власній земельній ділянці
1239
16 мая 2025 г.

Як отримати компенсацію єВідновлення

Механізм отримання компенсації максимально простий. 

Якщо ваше житло зареєстроване у Державному реєстрі речових прав вам достатньо просто подати повідомлення про пошкодження і заявку – на компенсацію. 

Пріоритетні групи – військовослужбовці, родини загиблих захисників, люди з інвалідністю, багатодітні родини, внутрішньо переміщені особи.

Детальніше - у відео.

 Покупці українських автокранів KMZ тепер отримають від держави компенсацію 15% 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 мая 2025 г.
5160
Ідеться про 10-12-поверховий будинок загальною площею майже 12 тисяч квадратних метрів, який входить...
14 мая 2025 г.
2571
Його місто зможе надавати в оренду соціально незахищеним містянам. До роботи над проєктом залучені в...
13 мая 2025 г.
3290
Фінансування допоможе покрити потребу у відновленні 7 389 житлових приміщень...
14 января 2026 г.
3196
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3997
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3986
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
19 февраля 2026 г.
1174
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
1989
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация