РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.500 EUR: 46.092
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.500
EUR 40.000 41.000 46.092
USD 41.330 41.831 41.500
EUR 46.090 46.849 46.092
Новость

Наскільки вигідно утеплювати житло за державний кошт?

Більшість учасників Урядової програми з енергоефективності досягли значної економії енергоресурсів та зменшили свої комунальні платіжки
1705
16 ноября 2016 г.



Учасники Урядової програми з енергоефективності, які вже впровадили у своїх помешканнях заходи для зменшення енергоспоживання переконані, що утеплювати житло за державний кошт вигідно. Так, як свідчать результати нещодавно проведеного Держенергоефективності спільно з проектами USAID та IFC дослідження дієвості програми, більшість респондентів досягли значної економії енергоресурсів та зменшили свої комунальні платіжки.

Безумовно, кожен енергоефективний захід мав свій ефект. Наприклад, в деяких випадках після термомодернізації приватного будинку економія газу перевищувала 40%. У середньому вона складає 29%. Модернізація системи опалення і вентиляції дозволяє заощадити в середньому 21% газу. Заміна вікон на енергоефективні у приватному будинку дає 12% економії газу, а в квартирі - 16% економії тепла.

Пересвідчуватися у дієвості програми продовжують її нові учасники. За останній тиждень, з 7 по 14 листопада 2016 року, понад 3300 громадян приєдналися до програми, залучивши 55,5 млн грн на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Від Уряду їх очікує 35-відсоткове відшкодування суми залучених кредитних коштів.

Водночас попит на Урядову допомогу при утепленні житла зберігається і з боку об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. За тиждень ще 13 ОСББ прийняли рішення звернутися за Урядовою допомогою. На енергоефективні заходи вони залучили 2,3 млн грн. За умовами програми ОСББ зможуть отримати 40-відсоткову компенсацію. Якщо в ОСББ є родини, які отримують субсидії, то фінансова допомога від Уряду може сягнути 70%.

Загалом з початку дії програми її учасниками стали більше 180 тисяч сімей, які залучили 2,65 млрдгрн, щоб утеплити житло, підвищити комфортні умови проживання та, врешті-решт, зменшити комунальніплатіжки.

Джерело: Урядовий портал

15 ноября 2016 г.
2145
В столице начинаются приготовления к новогодним и рождественским праздникам...
15 ноября 2016 г.
1511
Хитом новогоднего отдыха, как и в прошлые годы, станут Карпаты...
15 ноября 2016 г.
4061
В случае обнаружения ошибки будет произведен перерасчет...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2792
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3989
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6407
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
559
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
Вчера
708
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
Вчера
6292
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
23 декабря 2024 г.
3536
Юрій Шевага, Директор компанії БІГ-СІТІ розповів про стан та вплив війни на мостову інфраструкт...
16 января 2023 г.
7023
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Державного агентства відновлення та розвитку інфраст...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!