РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.498 EUR: 46.449
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.498
EUR 40.000 41.000 46.449
USD 41.330 41.831 41.498
EUR 46.400 47.150 46.449
Новость

«Спільними зусиллями ми спростили умови діяльності для ринку телекомунікацій», - Л. Парцхаладзе

Вступила в силу Постанова № 1060 Кабінету Міністрів України, яка спрощує умови роботи на ринку телекомунікацій
2520
13 февраля 2017 г.






Вступила в силу Постанова № 1060 Кабінету Міністрів України щодо спрощення монтажу телекомунікаційного обладнання. Відтепер оператори ринку звільняються від необхідності отримання дозволів для початку проведення нескладних монтажних робіт, а також не потребують дозволу на введення об’єктів в експлуатацію. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Постанова була розроблена Мінрегіоном спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також за участі Американської торгової палати та Офісу ефективного регулювання.

«Якісні послуги зв’язку сьогодні є вимогою часу та залежать від телекомунікаційного обладнання. Раніше для початку монтажних робіт оператори мали отримати відповідний дозвіл від ДАБІ, а після їх завершення – ввести об’єкт в експлуатацію. Така процедура значно затягувала термін виконання робіт та впливала на якість послуг. Відтепер процес значно спростився. Подібна дерегуляція – вагомий крок для поліпшення умов ведення діяльності на ринку телекомунікацій,» - зазначив Лев Парцхаладзе.

При цьому наголошується, що встановлення телекомунікаційного обладнання регламентується відповідно до державних будівельних норм і стандартів.


Джерело: Мінрегіон


13 февраля 2017 г.
2387
Трамвайное депо на ул. Сахарова уже давно не используется по назначению, поскольку не отвечает запро...
13 февраля 2017 г.
6556
Объединение двух зон в одну было сделано с целью защиты киевского ландшафта и акцентирования роли Ла...
10 февраля 2017 г.
9652
Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ повідомив, що За...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2804
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4006
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6424
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
563
Факторы экономической эффективности, области применения и экономическая выгода сэндвич-пан...
01 января 2000 г.
10
Вогнестійкість та безпека: Чому THERMOWOOL – кращий вибір для сучасних будівель...
Сегодня
605
Як правильно облаштувати дитячий на прибудинковій території? Практичні поради та цікаві ідеї дизайну...
15 мая 2025 г.
875
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1422
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1068
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!