РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.072 EUR: 51.261
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.750 44.350 44.072
EUR 50.700 51.700 51.261
USD 43.910 44.411 44.072
EUR 51.060 51.760 51.261
Новость официальная

Профільний міністр відзвітував про готовність України до опалювального сезону

Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, школи та заклади охорони здоров’я
3455
28 июля 2025 г.

Готовність до опалювального сезону

Віцепрем’єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба провів друге засідання Штабу з підготовки житлово-комунального господарства (ЖКГ) та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025-2026 років, на якому засвідчив, що роботи тривають за графіком.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

«Разом із громадами, регіонами готуємося до опалювального сезону. Вже зараз країна готова до зими на 50%. Працюємо й над тим, щоб забезпечити децентралізовану систему енергопостачання - тут важлива співпраця як органів місцевого самоврядування, так і центральних органів влади. Забезпечуємо модернізацію мереж, справну роботу котелень, запаси палива та резервні джерела живлення», - зазначив Кулеба.

За інформацією Мінрозвитку, наразі підготовка триває за графіком - загалом до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, школи та заклади охорони здоров’я. Паралельно триває модернізація водопровідно-каналізаційного господарства. Вже оновлено понад 900 км водопровідних мереж та понад 130 км каналізаційних.

Окремо у Мінрозвитку обговорили готовність до зими Кривого Рогу. Наразі місцеве АТ “Криворізька теплоцентраль” готове до нового опалювального сезону лише на 34,4%. Підприємству та підрядним організаціям доручено вжити додаткових заходів для дотримання графіків і вчасного старту сезону.

Крім того, під час засідання представники Міненерго доповіли про показники накопичення запасів природного газу та вугілля для сталої роботи підприємств ЖКГ упродовж опалювального періоду. Наразі обсяги накопичення енергоресурсів відповідають запланованим показникам.

Особливу увагу під час засідання приділили темі впровадження розподіленої генерації. Завдяки підтримці міжнародних партнерів, 186 когенераційних установок загальною потужністю 143,6 МВт уже готові до експлуатації. Ще 133 загальною потужністю 160,8 МВт будуть підключені найближчим часом.

Також готові до роботи 135 блочно-модульних котелень потужністю 270,7 МВт. Триває підключення ще 136, які додатково продукуватимуть 229,1 МВт.

 Прихована небезпека під дахом: чому важлива якісна мембрана 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости отопительного сезона
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 июля 2025 г.
2672
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
11 апреля 2025 г.
4079
Субсидія на неопалювальний сезон більшості отримувачів перепризначається автоматично. Проте, якщо у ...
24 марта 2025 г.
4440
Будівлі закладів соціальної сфери - медзаклади, дитсадки, школи та інші, відключатимуть за...
11 марта 2025 г.
4165
Прогноз погоди на найближчий тиждень не дозволяє закінчити опалювальний сезон, заявили в КМДА...
14 мая 2025 г.
948
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7256
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3737
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 мая 2026 г.
3412
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
13 мая 2026 г.
2251
Столиця розвиває розподілену когенерацію, що дає змогу одночасно виробляти електричну і теплову енер...
11 мая 2026 г.
1865
Найбільший попит на СвітлоДІМ демонструють будинки середньої та великої поверховості, де потреба в а...
У Києві планують капітальний ремонт перегінного тунелю між станціями метро "Тараса Шевченка" та "Поч...
Під час демонтажу шляхопроводу підтвердили критичний рівень зношеності конструкцій: арматура опор і ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!