РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.203 EUR: 49.226
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.203
EUR 40.000 41.000 49.226
USD 42.050 42.541 42.203
EUR 48.950 49.500 49.226
Новость

Коли киянам варто чекати на нові станції метро в напрямку Виноградаря

Підготовчі роботи вже тривають
4067
25 февраля 2019 г.




Метро на Виноградар

Протягом двох найближчих років у столиці планують відкрити дві нових станції метрополітену Сирецько-Печерської гілки на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект Правди». Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Newsone».

«Протягом двох наступних років ми збираємось відкрити в напрямку Виноградаря дві нових станції метрополітену», – зазначив Віталій Кличко.

Він додав, що вже тривають підготовчі роботи і невдовзі розпочнуть активний етап спорудження метро на Виноградар.

Джерело: прес-служба КМДА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Метро на Виноградарь *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 февраля 2019 г.
5712
Будівництво метро на Виноградар розпочато...
19 декабря 2018 г.
3535
Також, передбачено часткове списання боргу в рахунок будівництва Подільсько-Воскресенського мостовог...
17 декабря 2018 г.
8317
До 2023 года строительство двух станций - Проспект Правды и Мостицкая - будут завершены....
14 декабря 2018 г.
3288
Ще понад 700 млн грн боргу анулюють, якщо міська влада замінить старі вуличні світильники на світлод...
06 декабря 2018 г.
4843
Из городского бюджета в течении года обещают выделить 1 миллиард гривен....
21 ноября 2018 г.
3968
В столиці починають підготовчі роботи до будівництва метро на Виноградар...
14 мая 2025 г.
639
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6880
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3383
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
28 ноября 2025 г.
2533
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
27 ноября 2025 г.
2185
Система має забезпечити стандартизацію даних, міжреєстрову взаємодію, а також прозорість і доступніс...
24 ноября 2025 г.
1748
В Україні функціонує мережа з 13 362 пунктів незламності, з яких 9 025 працюють цілодобово, а 4 337 ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!