РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.372 EUR: 48.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.372
EUR 40.000 41.000 48.468
USD 41.100 41.490 41.372
EUR 47.930 48.700 48.468
Новость

Карантин подовжать? Офіційні заяви та інсайди

Зеленский сообщил, как будут смягчать коронавирусный карантин в Украине
2381
20 апреля 2020 г.


Карантин подовжать?


Незважаючи на те, що за словами Зеленського коронавірусів на Великдень можуть заразитися до 4 мільйонів українців, вже 24 квітня українські влада виступить зі зверненням про пом'якшення заходів карантину в країні.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми так будемо робити. З урядом 24 квітня ми вийдемо на комунікацію з суспільством. Люди зрозуміють, які заходи карантину будуть пом'якшені. Чому? Тому що частково людей потрібно буде відпускати на роботу, частково ті галузі, які для нас дуже важливі, будуть відкриватися . Частково може бути пом'якшення в травні по відношенню до транспорту. тобто, такі речі будуть, якщо не буде дуже великої хвилі (захворювання - Ред.) ", - заявив глава держави

В той же час ЗМІ активно обговорюють інофрмацію про те, що карантин в Україні можуть продовжити ще на 30 днів.

Уряд не поспішає пом’якшувати обмежувальні заходи, які значною мірою стримують поширення хвороби

Загальнонаціональний карантин в Україні може бути продовжений ще на 30 днів – до 23 травня. Про це повідомляє одне з видань, посилаючись на джерела в МОЗ.

Як стверджують джерела, цей сценарій вже затверджений і про це рішення Кабінет Міністрів планує повідомити на початку наступного тижня.

У зв'язку з пандемією коронавірусу карантинні заходи на території України діють з 12 березня. 25 березня разом із введенням надзвичайної ситуації по всій країні уряд продовжив дію карантину до 24 квітня.

Минулого тижня президент Володимир Зеленський заявив, що про пом'якшення карантинних заходів говорити поки що зарано, тому що «карантин – це те, що нас рятує».

Пік захворюваності на COVID-19 очікується 14-17 квітня, заявив раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

 

Источник:
strana
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 апреля 2020 г.
1304
В рамках борьбы с безработицей Премьер Шмыгаль призывает дорожно-строительные компании нанимать укра...
17 апреля 2020 г.
1947
Карантин в Україні може стати іншим - його хочуть перевести у "смарт-режим"...
16 апреля 2020 г.
1551
Кабмин увеличил до 3 миллионов максимальный размер кредитов под 5-7-9%...
16 апреля 2020 г.
1403
Государство предлагает малому бизнесу кредит под 0%...
15 апреля 2020 г.
4364
Скільки підприємств підтримують послаблення умов карантину і що бізнес-спільнота думає про роботу в ...
14 мая 2025 г.
462
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6616
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3242
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
25 августа 2025 г.
2318
Це четвертий опалювальний сезон в умовах повномасштабного вторгнення. В Україні пошкоджено або зруйн...
20 августа 2025 г.
2333
Прем’єрка також акцентувала на підтримці сімей з дітьми до 3 років...
15 августа 2025 г.
3513
Особливо ризикують ті, хто ігнорує окрему платіжку за розподіл газу, яку часто сприймають як &l...
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2626
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!