РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.894 EUR: 51.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.700 44.300 43.894
EUR 51.500 52.500 51.767
USD 43.860 44.234 43.894
EUR 51.710 52.350 51.767
Новость

Знизити тариф на газ: до парламенту подано законопроект № 2458. Що відомо

Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроекту, який дозволить зменшити тариф на газ
1074
15 октября 2020 г.


Тариф на газ можуть знизити


Мер Києва Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроекту, який дозволить зменшити тариф на газ. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на питання із соцмереж.

«Я звертаюсь до депутатів парламенту невідкладно винести на розгляд та ухвалити законопроект № 2458. Він дозволить теплопостачальним підприємствам України застосовувати нижчу ціну на газ. Та встановлювати нижчі ціни на тепло і гарячу воду для населення. І кияни, і жителі інших міст України повинні сплачувати реальну, нижчу ціну за послуги!» – підкреслив Віталій Кличко.



Він наголосив, що міська влада дбає про те, щоб кияни сплачували справедливу ціну за отримані послуги.

«Минулого опалювального сезону, за постановою уряду, діяла так звана газова знижка на природний газ для теплопостачальних підприємств України. Нагадаю, у структурі тарифу на опалення та гарячу воду вартість природного газу становить 80%. Тому, завдяки знижці, кияни зекономили на гарячій воді та опаленні загалом 1,5 мільярди гривень», – сказав Віталій Кличко. 

Він підкреслив, що така постанова діяла тільки для минулого опалювального сезону. Аналогічного рішення, яке б стосувалось цього опалювального сезону, уряд не ухвалив. І в теплопостачальних підприємств не тільки Києва, а й усієї України немає правових підстав застосовувати актуальну ціну на газ.

«Більше того, парламент не спромігся за цей час ухвалити законопроект, що дав би можливість застосовувати актуальну ціну газу. Що на 35% нижча, ніж та, за якою рахували тарифи в 2018-му», – наголосив Віталій Кличко.



Також мер повідомив, що столиця здійснила всі технічні та організаційні заходи, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно.

«Ми також провели гідравлічні випробування, за результатами яких тепловики усунули 6,5 тисячі пошкоджень. Тому місто готове оперативно розпочати опалювальний сезон», – повідомив Віталій Кличко.



Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства  
Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 октября 2020 г.
2449
"Нафтогаз Украины" создал ситуацию, когда газ для населения является более дорогим, заявил эксперт...
16 октября 2020 г.
12903
Ответственность за тарифы собираются переложить на местные власти. Как изменятся цены в платежках?...
13 октября 2020 г.
10202
Працюючий українець у середньому сплатить у 2021 році 97 043 грн податків...
12 октября 2020 г.
3037
«Нафтогаз» хоче залишити десятки міст без опалення...
12 октября 2020 г.
11146
Добудову блоків ХАЕС пропонують закласти в тариф на електроенергію...
12 октября 2020 г.
16652
Кабинет министров согласовал законопроект о "тарифной революции" на заседании 9 октября...
14 мая 2025 г.
892
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7200
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3670
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 апреля 2026 г.
2519
Президент України підписав закон, який звільняє власників пошкодженого або зруйнованого житла від оп...
06 апреля 2026 г.
1823
Уряд розширив програму «СвітлоДІМ» на Харківську область. ОСББ і управителі зможуть отри...
06 апреля 2026 г.
1831
Прийом нових заявок за програмою «ГрінДІМ» поставили на паузу. Подальший розгляд і відно...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3638
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4934
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!