РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.057 EUR: 48.996
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.057
EUR 40.000 41.000 48.996
USD 41.880 42.360 42.057
EUR 48.730 49.249 48.996
Новость

Економія на опаленні: Шмигаль розповів про спосіб, який дозволяє заощадити до 60% коштів

Шмигаль розповів про нові вимоги до будівництва, які дозволять економити українцям на опаленні
1265
19 января 2021 г.


Нові вимоги до будівництва
дозволять економити на опаленні


Одним зі способів заощадити на платіжках за опалення є тепломодернізація житлових будинків.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Цього тижня Міністерство розвитку громад та територій встановило мінімальні вимоги до енергоефективності будівель. Відтепер житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вимоги також є обов’язковими під час реконструкцій та капітальних ремонтів будівель”, – повідомляє Денис Шмигаль.

Зі слів міністра, у розвинених країнах Європи та світу така практика дає змогу одному домогосподарству економити на опаленні до 60%. Таким чином, нововведення допоможе не лише ефективно використовувати енергоресурси, але й заощаджувати українцям на комунальних платежах.

Також Шмигаль доручив Міністерству фінансів та Мінсоцполітики сформувати механізм субсидіювання, який допоможе людям, що використовують електроенергію для опалення домівок.

Нагадаємо, урядом було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ для населення нижче ринкової. Як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, у зв’язку з пандемією COVID-19, запровадженими карантинними обмеженнями, різким і непомірним для українців під час карантину зростанням біржових цін на газ в останні тижні, пропонується запровадити для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період дії карантинних обмежень або до завершення цього опалювального сезону.

Пропонована ціна, яка встановиться на цей період, - 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів.

  Цікаво про будівництво: якою є оптимальна кількість дахових вікон в мансарді
Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 января 2021 г.
1161
Виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко розповів, яка ситуація склалася із виробітком...
18 января 2021 г.
7264
В Укрэнерго уверяют, что ограничения коснутся только промышленности, а аварийные отключения пока не ...
18 января 2021 г.
3427
У «Слузі народу» обіцяють змінити тариф на розподіл газу...
18 января 2021 г.
2043
Многие продолжат экономить и после снижения цены...
14 января 2021 г.
1566
Віталій Кличко повідомив, чи зросте ціна послуг на опалення та гаряче водопостачання у столиці ...
14 января 2021 г.
1006
Січні 2021 року населення не отримало грошей на пільги та субсидії. У Міністерстві соціальної політи...
14 мая 2025 г.
644
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6885
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3388
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
28 ноября 2025 г.
2538
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
27 ноября 2025 г.
2191
Система має забезпечити стандартизацію даних, міжреєстрову взаємодію, а також прозорість і доступніс...
24 ноября 2025 г.
1754
В Україні функціонує мережа з 13 362 пунктів незламності, з яких 9 025 працюють цілодобово, а 4 337 ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!