РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.004 EUR: 51.548
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.650 44.250 44.004
EUR 50.900 51.900 51.548
USD 43.810 44.234 44.004
EUR 51.300 52.051 51.548
Новость

В Ryanair подготовили ещё одно приятное новшество для украинцев

Новшество касается проверки виз в паспортах в аэропорту
1263
08 июня 2017 г.



Авиакомпания Ryanair отменила обязательную для граждан Украины проверку виз по время совершения рейсов в пределах Шенгенской зоны, сообщает ЦТС со ссылкой на Avianews.

В компании пояснили, что процедура была упразднена для граждан государств, не входящих в Европейскую экономическую зону, в рамках действия программы по улучшению обслуживания и операционной деятельности. 

Представители лоукостера подчеркнули, что изменения планировались заранее и не связаны с введением безвизового режима для граждан Украины.

Ранее пассажиры из стран, не входящих в Европейскую экономическую зону, не могли пользоваться мобильными посадочными талонами Ryanair и должны были проходить визовую проверку с распечатанными посадочными талонами на рейсах в пределах Шенгенской зоны. Если пассажир не прошел проверку, ему могли отказать в посадке на самолет. 

Источник: ЦТС

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 июня 2017 г.
1154
За лето в Киеве планирую достроить несколько детсадов, лицей и даже школу...
08 июня 2017 г.
1461
Киевавтодор продолжает ремонтировать дорожное покрытие в городе...
07 июня 2017 г.
1283
На первую очередь работ дали 200 млн грн...
07 июня 2017 г.
1713
Новий рейс проходитиме через Київ, Мінськ, Вільнюс, Ригу та Таллінн ...
07 июня 2017 г.
1828
Пересматривать проект не будут - таков официальный ответ КГГА...
07 июня 2017 г.
1578
Музей тоталитаризма собираются открыть к 100 годовщине большевистского переворота...
14 мая 2025 г.
913
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7212
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3682
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
24 апреля 2026 г.
4598
Заплановані зміни у сфері житлового управління передбачають нові механізми роботи з житловим фондом ...
22 апреля 2026 г.
4639
Субсидії на неопалювальний сезон 2026 року для більшості нарахують автоматично, але частині отримува...
20 апреля 2026 г.
4113
Столиця запровадила онлайн-подачу заявок на компенсацію за СЕС. Мешканці багатоквартирних будинків м...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3661
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4954
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!