РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.913 EUR: 51.598
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.913
EUR 50.950 51.950 51.598
USD 43.800 44.234 43.913
EUR 51.350 52.051 51.598
Новость

На Волыни построят две ветроэлектростанции общей мощностью 150 МВт

В Волынской области планируется строительство двух ветровых электростанций общей мощностью 150 МВт

1837
04 сентября 2019 г.



ВЭС улучшат энергетический баланс области

На территории Иваничивского и Владимир-Волынского районов Волынской области планируют построить ветровые электростанции общей установленной мощностью 150 МВт. Проект реализует ООО «Винд Пауэр джи ай Волынь» - сообщают в Волынской областной госадминистрации.

В рамках проекта также планируется построить сопутствующие объекты электроэнергетической инфраструктуры: линии электропередач 110 кВ, высоковольтные подстанции, распределительные пункты.

Уже состоялись общественные слушания по процедуре оценки воздействия на окружающую среду в соответствии с требованиями Закона Украины «Об оценке воздействия на окружающую среду» по планируемой деятельности инвестора.

Предполагается, что ВЭС, которые будут генерировать электроэнергию для Единой энергосистемы Украины, улучшат энергетический баланс области и уменьшат значительные технологические потери в процессе транспортировки энергии с ТЭС, за счет создания дополнительных генерирующих мощностей на территории области.


Ранее мы писали о том, что в "чистую" энергетику и энергоэффективность Украины за последние 5 лет инвестировано 3,3 млрд. евро

Читайте так же о том, как должен был работать новый рынок электроэнергии.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
04 сентября 2019 г.
1998
Всего в мире на разных стадиях проектирования и строительства существует несколько десятков деревянн...
03 сентября 2019 г.
2177
Среди законопроектов, зарегистрированных в первый день работы новой Верховной Рады, есть законопроек...
03 сентября 2019 г.
2212
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв «тотальну цифровізацію» України до кінця...
16 марта 2026 г.
7506
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3894
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3543
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1065
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
23 апреля 2026 г.
1467
Мінрозвитку запрошує на онлайн-навчання: Робота База даних цін на будівельну продукцію та інші матер...
21 апреля 2026 г.
2562
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация