РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.080 EUR: 50.578
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 44.080
EUR 40.000 41.000 50.578
USD 43.800 44.240 44.080
EUR 50.300 51.000 50.578
Новость

Юліан Чаплінський призначений заступником Міністра розвитку громад та територій

Колишній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський призначений заступником Міністра розвитку громад та територій
2292
01 октября 2019 г.




Чаплінського призначено заступником з питань європейської інтеграції

На своєму засіданні Уряд призначив Юліана Чаплінського до Міністерства розвитку громад та територій на посаду заступника Міністра з питань європейської інтеграції. 

Раніше ми писали про те, що Чаплінський подав у відставку з посади головного архітектора Львова у зв'язку з переходом на іншу роботу. Юліан Чаплінський був серед тих, хто виступив проти відміни пайової участі забудовників на розвиток інфраструктури.


Фото: Facebook Юліана Чаплінського

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 октября 2019 г.
1931
Министерство инфраструктуры может передать Центральный железнодорожный вокзал в Киеве в концессию...
01 октября 2019 г.
3599
Як змінилась частка на ринку ТОП-5 підрядників з будівництва та ремонтів доріг за І півріччя 2019 ро...
01 октября 2019 г.
2302
На думку міністра розвитку громад та територій Альони Бабак, в Україні щонайшвидке має бути прийняти...
Вчера
6559
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
Сегодня
1693
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
12 марта 2026 г.
3426
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
1911
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Сегодня
1693
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
26 февраля 2026 г.
1525
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации