РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.500 EUR: 46.092
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.500
EUR 40.000 41.000 46.092
USD 41.330 41.831 41.500
EUR 46.090 46.849 46.092
Новость

Більша частина заробітку українців йде на оплату комуналки, житла і купівлю їжі. Дані Держстату

Українці найбільше грошей витрачають на три категорії - житло, комуналка та їжа
2459
10 сентября 2020 г.


Більша частина доходу
на комунальні, житло і їжу


Згідно з дослідженнями, українці в загальній масі найбільше грошей витрачають на три категорії - це житло, комунальні платежі і їжа. Ці три категорії складають до 60% від щомісячного доходу, про це повідомила прес-служба Державної служби статистики України.

Так, на їжу і напої (крім алкогольних) в першому кварталі поточного року українці витрачали 46,8%. За цим слідують такі категорії, як житло, оплата води, електрики, газу та інших видів палива (вугілля, дрова). Все це в першому кварталі вмістилося в 21,8%.

З інших категорій в кожній родині вибирають свій порядок, однак за статистикою більшість українців розподіляють витрати так:

  • Медицина - 5%.
  • Одяг, взуття (як сезонна, так і на розпродажах) - 5%.
  • Транспорт і зв'язок - 3,9 і 3,7% відповідно.
  • Тютюнові вироби - 2,5%.
  • Побутова техніка, предмети побуту - 2,2%.



Серед категорій, на які українці витрачають найменше коштів, можна побачити відпочинок і культуру, ресторани і готелі, алкоголь. Також досить мало в процентному співвідношенні витрачають і на освіту - всього 1,3%. 


 
Интересно про строительство: ранее мы писали о принципах работы и преимуществах индукционных электрических котлов
Источник:
09 сентября 2020 г.
1591
Большинство жалоб украинцев депутатам-мажоритарщикам касаются проблем в работе ЖКХ...
09 сентября 2020 г.
4911
"Нафтогаз" представив нові тарифи для бізнесу та населення...
09 сентября 2020 г.
1959
Прилади дозволять заощаджувати 50% коштів при сплаті за світло, спожите вночі...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2792
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3989
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6409
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
13 мая 2025 г.
561
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
13 мая 2025 г.
710
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
13 мая 2025 г.
6293
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
23 декабря 2024 г.
3537
Юрій Шевага, Директор компанії БІГ-СІТІ розповів про стан та вплив війни на мостову інфраструкт...
16 января 2023 г.
7024
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Державного агентства відновлення та розвитку інфраст...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!